Voltaren Acti Forte 20 tabletek

Nowa cena
cena
16,89 zł
Ilość:
Producent Novartis
Pojemność 20 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Substancją czynną jest diklofenak potasowy. Jedna tabletka zawiera 25 mg diklofenaku potasowego. Inne składniki leku to: Rdzeń: wapnia fosforan, skrobia kukurydziana, karboksymetyloskrobia sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon, magnezu stearnian. Otoczka: sacharoza, talk, powidon, makrogol 8000, celuloza mikrokrystaliczna, barwnik dispersed Red 16158 Anstead: żelaza tlenek, dwutlenek tytanu.

Wskazania

Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba. Objawowe leczenie bolesnego miesiączkowania. Objawy grypy i przeziębienia (ból i gorączka).

Dawkowanie

Doustnie. Tabletki należy połykać w całości, najlepiej przed posiłkiem, popijając wodą. Dorośli i dzieci powyżej 14 roku życia: początkowo 1 tabletka, a następnie w razie potrzeby można zażywać 1 tabletkę co 4-6 godzin. Nie stosować więcej niż 75 mg (3 tabletek) na dobę. Nie stosować u dzieci poniżej 14 roku życia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) objawiająca się napadami astmy, pokrzywką lub ostrym nieżytem nosa, czynne lub nawracające owrzodzenie przewodu pokarmowego, krwawienia z przewodu pokarmowego, schorzenia nerek i wątroby, zaburzenia krzepnięcia krwi, nietolerancję niektórych cukrów.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Voltaren Acti Forte 20 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Voltaren Acti Forte 20 tabletek kupili także:

Essentiale Max 30 kapsułek

ESSENTIALE MAX jest lekiem roślinnym na bazie nasion sojowych stosowanym w dolegliwościach i chorobach wątroby. 

Podaje się w przypadkach braku apetytu, konieczności zneutralizowania substancji toksycznych (tj. alkoholu, leków) bądź w przebiegu zapalenia wątroby. 

Preparat ma działanie hepatoprotekcyjne. Fosfolipidy zawarte w preparacie odpowiedzialne są za przyspieszenie regeneracji i stabilizację błon komórkowych, hamowanie peroksydacji lipidów i syntezy kolagenu. Obserwowanie stanów ostrego oraz przewlekłego uszkodzenia wątroby wykazało właściwości wątroboochronne leku oraz zahamowanie stłuszczenia i zwłóknienia wątroby. 

Duo-Fem system dzień i noc 2x 28 tabletek

Tabletki Duo-Fem pomagają łagodzić objawy menopauzy wywoływane przez zmiany hormonalne zachodzące w układzie rozrodczym, do których należą uderzenia gorąca, czy zmiany nastroju. Ponadto składniki tabletek wywierają pozytywny wpływ na utrzymanie zdrowych kości, wyglądu skóry, działają uspokajająco i wspomagają prawidłowy sen. Zawarty w tabletkach Duo-Fem chrom ułatwia kontrolowanie wagi ciała i poziomu glukozy.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.