Voltaren Acti Forte 10 tabletek

cena
10,47 zł
Producent Novartis
Pojemność 10 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancją czynną jest diklofenak potasowy. Jedna tabletka zawiera 25 mg diklofenaku potasowego. Inne składniki leku to: Rdzeń: wapnia fosforan, skrobia kukurydziana, karboksymetyloskrobia sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon, magnezu stearnian. Otoczka: sacharoza, talk, powidon, makrogol 8000, celuloza mikrokrystaliczna, barwnik dispersed Red 16158 Anstead: żelaza tlenek, dwutlenek tytanu.
 

Wskazania

Ból mięśni, ból reumatyczny, ból pleców, ból głowy, ból zęba. Objawowe leczenie bolesnego miesiączkowania. Objawy grypy i przeziębienia (ból i gorączka).

Dawkowanie

Doustnie. Tabletki należy połykać w całości, najlepiej przed posiłkiem, popijając wodą. Dorośli i dzieci powyżej 14 roku życia: początkowo 1 tabletka, a następnie w razie potrzeby można zażywać 1 tabletkę co 4-6 godzin. Nie stosować więcej niż 75 mg (3 tabletek) na dobę. Nie stosować u dzieci poniżej 14 roku życia.
 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) objawiająca się napadami astmy, pokrzywką lub ostrym nieżytem nosa, czynne lub nawracające owrzodzenie przewodu pokarmowego, krwawienia z przewodu pokarmowego, schorzenia nerek i wątroby, zaburzenia krzepnięcia krwi, nietolerancję niektórych cukrów.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Voltaren Acti Forte 10 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Voltaren Acti Forte 10 tabletek kupili także:

Voltaren Emulgel żel 100 g

Voltaren Emulgel 1%

Potrójne działanie w walce z bólem

Voltaren Emulgel 1% to dostępny bez recepty żel przeciwbólowy, który dzięki swojej formule działa potrójnie:

  • zwalcza ból,
  • eliminuje jego źródło*
  • przyspiesza leczenie
*stan zapalny

Swoje działanie zawdzięcza przede wszystkim diklofenakowi, czyli substancji czynnej, przenikającej bezpośrednio do źródła bólu, która działa miejscowo i łagodzi wszelkie objawy zapalenia. Voltaren Emulgel 1% wykazuje również działanie kojące oraz chłodzące. Jest łatwy w użyciu, co sprawia, że może być stosowany w każdych warunkach.

Wskazania
  • ból pleców
  • pourazowe stany zapalne ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów
  • łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe
  • stany zapalne tkanek miękkich, np. ścięgien i stawów
  • łagodna postać choroby zwyrodnieniowej stawów
Jak działa Voltaren Express Forte?
  • działa z potrójną siłą: zwalcza ból, eliminuje jego źródło* i przyspiesza leczenie
  • redukuje ból w ciągu godziny**
  • ma działanie przeciwzapalne
  • łagodzi obrzęki i opuchliznę
*w porównaniu z czasem działania po podaniu tabletki.
**Badanie przeprowadzone u pacjentów z bólem karku
Dlaczego
Voltaren Emulgel 1%?

Żel Voltaren Emulgel 1% wnika w skórę (na głębokość do 1 cm) skąd stopniowo jest uwalniany do tkanek objętych stanem zapalnym.

Jak stosować
Voltaren Emulgel 1%?

Voltaren Emulgel 1% stosuj na bolące miejsca maksymalnie 3 lub 4 razy na dobę.

Postępuj zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty.

W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Lek jest przeznaczony do stosowania na skórę.

Zobacz jak działa Voltaren Emulgel 1%

Porównaj
Voltaren MAX i Voltaren Emulgel 1%
Voltaren
Emulgel 1%
Voltaren 
MAX

Typ bólu

Nawracający ból pleców

Ból stawów wywołany chorobą zwyrodnieniową stawów

Miejsce bólu*

Plecy

Stawy

Korzyści

Uśmierza ból i leczy stan zapalny

Działa do 12h

Główna cecha produktu

Potrójne działanie (eliminuje ból, redukuje stan zapalny, przyspiesza leczenie)

Podwójna dawka substancji czynnej** (diklofenak)

* Rekomendacja producenta GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. ** W porównaniu do żelu Voltaren EMULGEL 1%