Vitamin D3 kapsułki 40 sztuk

Nowa cena
cena
9,07 zł
Ilość:
Producent Langsteiner
Pojemność 40 szt
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

witamina D3 (cholekalcyferol), olej kokosowy, otoczka: żelatyna, substancja utrzymująca wilgotność – glicerol; zawartość: olej MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy) substancja przeciwutleniająca: mieszanina tokoferoli,.
 

Wskazania

Prawidłowy rozwój dziecka zależy od wielu czynników. Jednym z kluczowych jest dostarczenie maluchowi optymalnych dawek witamin, które są niezbędne dla jego zdrowia.
Witamina D3 nie jest dostarczana dziecku wraz z pokarmem matki, ponieważ w mleku kobiet tej witaminy nie ma. Dlatego też należy suplementować niemowlęta witaminą D3 nawet do drugiego roku życia. Witamina D3 przede wszystkim umożliwia wchłanianie wapnia w jelitach i następnie odłożenie jego w kościach. Odpowiednie dawki tej witaminy zapobiegają więc krzywicy, a kości stają się mocne. Badania również dowodzą, że przyjmowanie witaminy D3 przez niemowlęta gwarantuje im w przyszłości mocniejsze zęby.
Vitamin D3 w formie kapsułek jest łatwy do podawania dzieciom i zapewnia optymalną dzienną dawkę witaminy D3.
 

Dawkowanie

1 raz dziennie 1 kapsułkę.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Należy przekręcić i oderwać końcówkę, a następnie wycisnąć zawartość do buzi dziecka lub ściągniętego pokarmu matki. Zachować ostrożność przy podawaniu, aby dziecko nie połknęło kapsułki.
 

Przeciwwskazania

Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza.
Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Vitamin D3 kapsułki 40 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Vitamin D3 kapsułki 40 sztuk kupili także:

NutroPharma Femaltiker 12 saszetek
Czynnikiem odpowiedzialnym za stymulację wydzielania prolaktyny, która pozytywnie wpływa na karmienie piersią poprzez wzmożenie laktacji są polisacharydy z jęczmienia- beta-glukany, czyli główne składniki suplementu Femaltiker.  Skład Femaltiker jest standaryzowany na zawartość beta-glukanu w słodzie jęczmiennym, z którego pochodzą. Ponadto, jedną z przyczyn problemów z laktacją jest stres matki, dlatego skład suplementu został wzbogacony o ekstrakt z melisy.

Suplement Femaltiker, swą jakość zawdzięcza formule opartej na ekstrakcie ze słodu. Oznacza to, że ilość słodu jest skoncentrowana i znacznie wyższa w porównaniu do standardowego słodu browarnianego, ponieważ jest on krótko słodowany, aby zachować jak najwięcej aktywnego składnika, pobudzającego laktację- czyli beta-glukanu. Dodatkowo dla zapewnienia jak najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa, każda partia po wyprodukowaniu jest badana na zawartość bakterii chorobotwórczych, pleśni, grzybów oraz metali ciężkich.
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.