Vitamin D3 kapsułki 40 sztuk

cena
9,20 zł
Ilość:
Producent Langsteiner
Pojemność 40 szt
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

witamina D3 (cholekalcyferol), olej kokosowy, otoczka: żelatyna, substancja utrzymująca wilgotność – glicerol; zawartość: olej MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy) substancja przeciwutleniająca: mieszanina tokoferoli,.
 

Wskazania

Prawidłowy rozwój dziecka zależy od wielu czynników. Jednym z kluczowych jest dostarczenie maluchowi optymalnych dawek witamin, które są niezbędne dla jego zdrowia.
Witamina D3 nie jest dostarczana dziecku wraz z pokarmem matki, ponieważ w mleku kobiet tej witaminy nie ma. Dlatego też należy suplementować niemowlęta witaminą D3 nawet do drugiego roku życia. Witamina D3 przede wszystkim umożliwia wchłanianie wapnia w jelitach i następnie odłożenie jego w kościach. Odpowiednie dawki tej witaminy zapobiegają więc krzywicy, a kości stają się mocne. Badania również dowodzą, że przyjmowanie witaminy D3 przez niemowlęta gwarantuje im w przyszłości mocniejsze zęby.
Vitamin D3 w formie kapsułek jest łatwy do podawania dzieciom i zapewnia optymalną dzienną dawkę witaminy D3.
 

Dawkowanie

1 raz dziennie 1 kapsułkę.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Należy przekręcić i oderwać końcówkę, a następnie wycisnąć zawartość do buzi dziecka lub ściągniętego pokarmu matki. Zachować ostrożność przy podawaniu, aby dziecko nie połknęło kapsułki.
 

Przeciwwskazania

Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza.
Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Opinie o Vitamin D3 kapsułki 40 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Vitamin D3 kapsułki 40 sztuk kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.