Vita K+D twist off 45 kapsułek

cena
16,48 zł
25,62 zł
Ilość:
Producent Vitis Pharma
Pojemność 45 szt.
Postać leku Kapsułki twist-off
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Otoczka: żelatyna spożywcza, substancja utrzymująca wilgotność – glicerol

Zawartość: olej MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy), substancja przeciwutleniająca: mieszanina tokoferoli, witamina K, witamina D3 (cholekalcyferol, tokoferole, olej kokosowy).

Wskazania

Do postępowania dietetycznego w profilaktyce niedoboru witaminy K i D.

Działanie

Vita K+D jest preparatem witaminowym w postaci otwieranych kapsułek „twist-off”. 1 otwierana kapsułka „twist-off” zawiera 25 mikrogramów witaminy K i 10 mikrogramów (400 j.m.) witaminy D.

Witamina K jest odpowiedzialna za prawidłową krzepliwość krwi. Podawanie witaminy K jest zalecane u noworodków i niemowląt karmionych piersią.

Zgodnie z Zaleceniami Zespołu Ekspertów dotyczącymi profilaktyki krwawienia z niedoboru witaminy K, noworodki i niemowlęta karmione piersią powinny otrzymywać witaminę K w dawce 25 mikrogramów na dobę od 2. tygodnia do ukończenia 3. miesiąca życia.

Witamina D jest niezbędna do prawidłowego tworzenia się tkanki kostnej. Wspomaga wchłanianie się wapnia i fosforu z diety, w zależności od potrzeb organizmu.

Dawkowanie

Zawartość 1 otwieranej kapsułki twist-off na dobę (25 mikrogramów witaminy K i 10 mikrogramów witaminy D). W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stosowaniem produktu należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Opinie o Vita K+D twist off 45 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Vita K+D twist off 45 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.