Vita K+D 30 kapsułek

cena
21,17 zł
Ilość:
Producent Vitis Pharma
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

 1 kapsułka: wartość energetyczna 9,15 kJ (2,23 kcal), białka 0,00 g, węglowodany 0,00 g, tłuszcz 0,25 g, olej MCT 0,25 g, witamina K 25 µg, witamina D 10 µg.

Wskazania

Witamina K jest odpowiedzialna za prawidłową krzepliwość krwi, ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Podawania witaminy K jest wskazania szczególnie w przypadku niemowląt karmionych piersią, ponieważ mleko kobiece zawiera znikome ilości tego składnika.

Witamina D jest niezbędna do prawidłowego tworzenia się tkanki kostnej. Wspomaga wchłanianie wapnia i fosforu z diety, w zależności od potrzeb organizmu. Jej niedobór może prowadzić do krzywicy.

Dawkowanie

zaleca się stosować 1 kapsułkę twist-off dziennie, według wskazań lekarza. Należy przekręcić i oderwać końcówkę, a następnie wycisnąć zawartość do buzi dziecka lub ściągniętego pokarmu matki. 

Vita K+D 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Vita K+D 30 kapsułek kupili także:

Octenisept preparat do dezynfekcji w kartoniku 50 ml

Lek w postaci płynu stosowany w profilaktyce i leczeniu ran, skóry i błon śluzowych. Stosowany się bezpośrednio na zmienione miejsce daje uczucie ulgi w przypadku pieczenia, działa odkażająco, ułatwia i przyspiesza gojenie. 

Preparat jest antyseptykiem zawierającym octenidynę (100 g płynu zawiera: 0,10 g dichlorowodorku oktenidyny, 2,0 g fenoksyetanolu) o pH neutralnym dla skóry. 

Do zalet preparatu należą: szybkie działanie miejscowe, bezbolesne stosowanie (bez efektu pieczenia), odkażanie i dezynfekcja ran i skóry, neutralizowanie bakterii, grzybów, drożdżaków, pierwotniaków oraz wirusów. Dodatkowo jest płynem bezbarwnym, niepozostawiającym plam. 
Octenisept ma szerokie zastosowanie w medycynie, zabiegach antyseptycznych, chirurgicznych i kosmetycznych (np. piercing). 

ETIAXIL ORIGINAL Antyperspirant płyn 15ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.