Viscoplast apteczka mini 1 opakowanie (20 plastrów)

Nowa cena
cena
9,39 zł
Producent Viscoplast 3M
Pojemność 20 szt.
Postać leku plastry
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Otarcia naskórka, skaleczenia zdarzają się w naszych codziennych czynnościach. W czasie wyjazdów i podróży jesteśmy dodatkowo narażeni na nieprzewidziane sytuacje, które mogą zwiększać ryzyko zranień, a także pojawienia się odcisków i otarć na stopach. Podczas tych chwil warto pamiętać o Mini Apteczce – bogatym zestawie różnorodnych plastrów na każdą okazję wprowadzonym przez markę Viscoplast.
 

Działanie

Mini-Apteczka od Viscoplast zawiera 5 rodzajów plastrów. Są wśród nich zarówno produkty wodoodporne, ale także delikatne i oddychające plastry dla dzieci z kolorowym nadrukiem, opatrunki o unikalnym kształcie zapewniającym ochronę dookoła rany oraz plastry na otarcia, które dzięki miękkiej piance idealnie nadają się do opatrywania odcisków, haluksów na stopach. Dodatkowo w Mini-Apteczce znajdą się także delikatne i oddychające plastry dla skóry wrażliwej.

Viscoplast apteczka mini 1 opakowanie (20 plastrów)

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Viscoplast apteczka mini 1 opakowanie (20 plastrów) kupili także:

DoppelHerz Aktiv Magnez-B6 Forte 30 tabletek

Główny wpływ na przyswajalność magnezu ma stopień indywidualnego niedoboru wobec optymalnego, czyli przy większych niedoborach przyswajanie magnezu wzrasta. Znaczący wpływ w jego przyswajaniu ma też m.in. dieta, zwłaszcza ilość i rodzaj błonnika i wapnia w diecie czy sposób stosowania suplementu (na pusty żołądek czy po posiłku).

Zapotrzebowanie organizmu na magnez rośnie w wyniku przemęczenia, stresu, intensywnego wysiłku fizycznego czy umysłowego, stosowaniu używek takich jak kawa czy alkohol. Dodatkowym czynnikiem zwiększającym to zapotrzebowanie jest niezrównoważona dieta. Dlatego dla zapewnienia odpowiedniej ilości magnezu z diety zaleca się spożywanie pełnoziarnistych produktów zbożowych, świeżych warzyw oraz wody średnio- i wysokozmineralizowanej.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.