Vicks SymptoMed Complete smak cytrynowy 10 saszetek

cena
12,18 zł
Ilość:
Producent Teva Pharmaceuticals
Pojemność 10szt.
Postać leku Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

1 saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezy, 10 mg fenylefryny chlorowodorku. 

Wskazania

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy wskazany jest w celu łagodzenia objawów przeziębienia i grypy, takich jak: ból głowy, ból ciała, ból gardła, gorączka, przekrwienie nosa oraz kaszel z odksztuszaniem.

Działanie

Vicks SymptoMed Complete o smaku cytrynowym to proszek w wygodnych do użycia saszetkach, zawierający substancje wpływające na złagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie. Środek wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe i wskazany jest przy bólach różnego pochodzenia, takich jak: ból głowy, bóle mięśniowe towarzyszące przeziębieniu i grypie, ból gardła oraz kaszel z odksztuszaniem. 

Dawkowanie

Rozpuścić 1 saszetkę w kubku z gorącą ale nie wrzącą wodą (ok. 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 saszetki na dobę.  Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Vicks SymptoMed Complete smak cytrynowy 10 saszetek

MagdaS

produkt skuteczny,

MagdaS

produkt skuteczny,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Vicks SymptoMed Complete smak cytrynowy 10 saszetek kupili także:

Linomag maść na bazie oleju lnianego 30 g

W skład substancji czynnej zawartej w Linomag maść wchodzą wielonienasycone egzogenne kwasy tłuszczowe, których zadaniem jest normalizacja funkcji skóry i przyspieszenie jej regeneracji. Kwasy te dzięki udziałowi w metabolizmie lipidów są niezbędne do utrzymania prawidłowego stanu skóry.

Zawartość kwasu linolowego i kwasu linolenowego wpływa korzystnie na utrzymanie i regenerację naturalnej bariery skóry.

Vita-Miner Prenatal + DHA 30 tabletek + 30 kapsułek

Suplement diety Vita-miner Prenatal+DHA zawiera tabletki z witaminami i minerałami oraz kapsułki dostarczające kwasy tłuszczowe. 

Jedna tabletka Vita-miner Prenatal+DHA to kompleks 20 witamin i składników mineralnych, które zapewniają podstawową suplementację codziennej diety kobiet w ciąży, wzmacniając ich organizm. Suplement zawiera zwiększoną dawkę kwasu foliowego, który jest niezwykle ważny w okresie ciąży, ponieważ bierze udział w procesie podziału komórek oraz przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych. Ponadto tabletki te wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego kobiety. 

Kapsułki w suplemencie Vita-miner Prenatal+DHA zawierają NNKT omega-3: EPA i DHA które wpływają na prawidłowe funkcjonowania serca i układu nerwowego.

Bioaron witamina D 400j.m. 90 kapsułek

Bioaron D 400 jest dietetycznym środkiem specjalnego przeznaczenia medycznego stosowanego w przypadkach niedoborów witaminy D u niemowląt, dzieci i dorosłych oraz w stanach zagrożenia krzywicą u dzieci i niemowląt. 

Najlepszym i najzdrowszym z pokarmów dla niemowląt jest mleko matki, jednak nawet w nim nie występuje wystarczająco dużo wartości odżywczych niezbędnych do wzrostu i rozwoju maluchów. Z uwagi na to w składzie preparatu Bioaron D 400 znajduje się witamina D, która zapewnia właściwe funkcjonowanie układu odpornościowego i mięśni, utrzymuje w zdrowiu i dobrej kondycji układ kostny oraz zęby a także wspiera prawidłowy rozwój i wzrost kości u dzieci. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.