Vicks MedDex o smaku miodu na kaszel suchy 12 pastylek USTAWA!

Producent Teva Pharmaceuticals
Pojemność 12 szt.
Postać Pastylki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Lek na receptę TAK

Spis treści:

Skład

1 pastylka zawiera: 7,33 dekstrometorfanu, glukozę, oraz sacharozę (cukier).

Wskazania

Leczenie suchego, drażniącego, nieproduktywnego kaszlu, występującego w przeziębieniach oraz infekcjach grypopodobnych.

Działanie

Vicks MedDex to jedyne pastylki na kaszel suchy z miodem zawierające dekstrometorfan - przeciwkaszlową substancję, która zmniejsza nasilenie kaszlu poprzez zwiększenie tolerancji na czynniki drażniące, jednoczesnie wykazuje szybkie i długotrwałe działanie przeciw niereproduktywnemu kaszlowi, występującemu przy przeziębieniach, infekcjach grypopodobnych, w zapaleniu gardła, oskrzeli czy krtani. Pastylki Vicks MedDex zawierają specjalną technologię, która powleka błonę śluzową gardła łagodzącą warstwą, przynosząc gardłu ulgę. Pastylki łagodzą kaszel już po 15 minutach i działają do 6 godzin.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 2 pastylki (co odpowiada 14,66 mg dekstrometorfanu) co 4-6 godzin; maksymalna dawka dobowa wynosi 12 pastylek (co odpowiada 88 mg dekstrometorfanu). Pastylki należy ssać do całkowitego rozpuszczenia. Nie połykać. Samodzielne leczenie powinno być ograniczone do 3-5 dni. Jeśli pastylki Vicks MedDex o smaku miodu na kaszel suchy przepisane sa przez lekarza, należy stosować je zgodnie z zaleceniami lekarskimi.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Vicks MedDex o smaku miodu na kaszel suchy 12 pastylek USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.