Vicks MedDex o smaku miodu na kaszel suchy 12 pastylek USTAWA!

cena
17,87 zł
Producent Teva Pharmaceuticals
Pojemność 12 szt.
Postać Pastylki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Lek na receptę TAK
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 pastylka zawiera: 7,33 dekstrometorfanu, glukozę, oraz sacharozę (cukier).

Wskazania

Leczenie suchego, drażniącego, nieproduktywnego kaszlu, występującego w przeziębieniach oraz infekcjach grypopodobnych.

Działanie

Vicks MedDex to jedyne pastylki na kaszel suchy z miodem zawierające dekstrometorfan - przeciwkaszlową substancję, która zmniejsza nasilenie kaszlu poprzez zwiększenie tolerancji na czynniki drażniące, jednoczesnie wykazuje szybkie i długotrwałe działanie przeciw niereproduktywnemu kaszlowi, występującemu przy przeziębieniach, infekcjach grypopodobnych, w zapaleniu gardła, oskrzeli czy krtani. Pastylki Vicks MedDex zawierają specjalną technologię, która powleka błonę śluzową gardła łagodzącą warstwą, przynosząc gardłu ulgę. Pastylki łagodzą kaszel już po 15 minutach i działają do 6 godzin.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 2 pastylki (co odpowiada 14,66 mg dekstrometorfanu) co 4-6 godzin; maksymalna dawka dobowa wynosi 12 pastylek (co odpowiada 88 mg dekstrometorfanu). Pastylki należy ssać do całkowitego rozpuszczenia. Nie połykać. Samodzielne leczenie powinno być ograniczone do 3-5 dni. Jeśli pastylki Vicks MedDex o smaku miodu na kaszel suchy przepisane sa przez lekarza, należy stosować je zgodnie z zaleceniami lekarskimi.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Vicks MedDex o smaku miodu na kaszel suchy 12 pastylek USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.