VICHY PURETE THERMALE Odświeżający żel do twarzy 400 ml

cena
44,70 zł
Ilość:
Producent Vichy
Pojemność 400 ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Skóra wrażliwa. Oczyszcza skórę i pozostawia ją odświeżoną. Ogranicza dyskomfort spowodowany wpływem twardej wody na skórę

Działanie

Wzbogacony w nawilżającą glicerynę oraz ekstrakt z Moringi o właściwościach chroniących skórę przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń. Żel oczyszcza skórę i pozostawia ją odświeżoną. Ogranicza dyskomfort spowodowany wpływem twardej wody na skórę. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera wodę termalną z Vichy.

Dawkowanie

Nakładać na zwilżoną skórę twarzy. Do spłukiwania wodą. Unikać kontaktu z oczami.

VICHY PURETE THERMALE Odświeżający żel do twarzy 400 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt VICHY PURETE THERMALE Odświeżający żel do twarzy 400 ml kupili także:

BioGaia ProTectis Baby probiotyczne krople dla dzieci 5 ml

Krople BioGaia zawierają szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus reuteri (L. reuteri) Protectis zawieszony w oleju. Dzienna dawka 5 kropli zapewnia zalecaną dobową dawkę 100 milionów aktywnych, prozdrowotnych  bakterii L. reuteri Protectis.

Krople probiotyczne BioGaia są w całości naturalne, pochodzą z wolnego od toksyn mleka matki dlatego stanowią bezpieczny i wygodny sposób uzupełnienia flory jelitowej. Bakterie zawarte w preparacie są odporne na większość najczęściej stosowanych antybiotyków oraz na działanie kwasu żołądkowego.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.