VICHY Capital Soleil Spray dla dzieci SPF 50 200 ml

cena
62,89 zł
Producent Vichy
Pojemność 200 ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Zmysłowa konsystencja dostosowana do różnych rodzajów skóry. Również do skóry wrażliwej. Dla dzieci o bladej skórze. Spray o wysokiej ochronie dostosowany do stylu życia dzieci.

Działanie

Najlepsza ochrona słoneczna na poziomie komórek macierzystych do każdego typu skóry. Testowana pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną na skórze wrażliwej. System opatentowanych filtrów z Mexorylem® XL to połączenie uzupełniających się filtrów, uzyskujące optymalne spektrum pochłaniania promieni UVB+UVA oraz gwarantujące fotostabilną ochronę. Skóra dzieci jest chroniona przed poparzeniem słonecznym i uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją na słońce. Produkt hipoalergiczny. Testowany na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. 

Dawkowanie

Zaleca się stosować spray bezpośrednio przed ekspozycją na słońce. Powtarzać aplikację regularnie, aby zapewnić ochronę szczególnie po kąpieli i wytarciu ręcznikiem. 

Opinie o VICHY Capital Soleil Spray dla dzieci SPF 50 200 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.