VERBENA Żelki Aloes i winogrona 60 g

cena
3,20 zł
Ilość:
Producent IDC Holding
Pojemność 60 g
Postać leku Tabletki do ssania
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Syrop glukozowy, cukier, żelatyna wieprzowa, kwasy ( kwas mlekowy, kwas cytrynowy ), koncentrat z winogron 1%, aromat, aloes w proszku 0,1 % witamina C, barwniki (miedziowe kompleksy chlorofilin, kurkumina), substancja glazurująca(wosk carnauba)

Wskazania

Żelki o smaku winogron i aloesu z witaminą C

VERBENA Żelki aloes i winogrona to pyszne i zdrowe cukierki. Stanowią niezwykle bogate źródło cennych składników, które pozytywnie oddziałują na organizm. Zawierają koncentrat z winogron i aloes w proszku, a także witaminę C. Aloes dzięki antyprostaglandyom zatrzymuje reakcje zapalne i wykazuje właściwości przeciwbólowe. Ponadto wraz z witaminą C skutecznie wzmacnia odporność organizmu. Witamina C bierze udział w procesie fagocytozy, czyli pochłanianiu np. bakterii lub wirusów przez leukocyty. Dzięki jej znacznym ilościom w organizmie dochodzi do pobudzenia białych krwinek, czego skutkiem jest szybsze złagodzenie źródła infekcji i związanych z nią objawów. VERBENA Żelki aloes i winogrona działają wzmacniająco i odżywczo na organizm.

Opinie o VERBENA Żelki Aloes i winogrona 60 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili VERBENA Żelki Aloes i winogrona 60 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.