VEDIMASAN odprężający żel do nóg 120 ml

Producent Aflofarm
Pojemność 120 ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

VEDIMASAN odprężający żel do nóg 120 ml - Vedimasan to system łączący odprężające działanie żelu i masażu w jednym opakowaniu.

Działanie

Składniki żelu: intensywnie pielęgnują skórę zmęczonych nóg, łagodzą uczucie ciężkości, dają przyjemny efekt chłodzenia.

Specjalna nasadka masująca: pobudza krążenie krwi i limfy, rozluźnia napięte mięsnie, sprawia, że składniki żelu szybciej i głębiej wnikają w skórę.

Zawarte w preparacie kompleks z wyciągów ruszczyka, cytryny i nawłoci oraz wyciąg z kasztanowca, wpływają na zachowanie elastyczności naczyń występujących w powierzchniowych warstwach skóry. Natomiast mentol i pantenol działają chłodząco oraz kojąco, przynosząc ulgę dla zmęczonych nóg. Ponadto nasadka masująca pobudza krążenie krwi i limfy, pomaga rozluźnić napięte mięsnie oraz sprawia, że składniki żelu szybciej i głębiej wnikają w skórę.

VEDIMASAN odprężający żel do nóg 120 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt VEDIMASAN odprężający żel do nóg 120 ml kupili także:

EMOLIUM Emulsja do ciała 400 ml

Emolium emulsja do ciała posiada lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości. Emolient długotrwale nawilża, chroni przed podrażnieniami, wysuszeniem i czynnikami zewnętrznymi zapewniając skórze zdrowe funkcjonowanie.

Emolium to emolienty wieloskładnikowe, które zapewniają pielęgnację na powierzchni i w głębokich warstwach naskórka. Emolium działa na 4 płaszczyznach: łagodzi świąd i podrażnienia, dostarcza lipidy międzykomórkowe, nawilża i wiąże wodę w skórze, natłuszcza i odbudowuje barierę naskórkową.

LipiForma Plus 30 kapsułek

W organizmie występują 2 frakcje cholesterolu: HDL i LDL - odpowiedzialna za szkodliwe działanie cholesterolu.

Cholesterol w organizmie człowieka jest niezbędny do produkcji hormonów i wchodzi w skład błon komórkowych, ale jego nadmiar zaburza funkcjonowanie naczyń krwionośnych i jest głównym czynnikiem chorób układu krążenia. Podwyższone stężenie cholesterolu nie wywołuje początkowo objawów odczuwalnych przez człowieka, uwidaczniają się dopiero powikłania po hipercholesterolemii. Dlatego  tak ogromne znaczenie ma przeciwdziałanie podwyższonemu stężeniu cholesterolu.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.