VEDIMASAN odprężający żel do nóg 120 ml

Producent Aflofarm
Pojemność 120 ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

VEDIMASAN odprężający żel do nóg 120 ml - Vedimasan to system łączący odprężające działanie żelu i masażu w jednym opakowaniu.

Działanie

Składniki żelu: intensywnie pielęgnują skórę zmęczonych nóg, łagodzą uczucie ciężkości, dają przyjemny efekt chłodzenia.

Specjalna nasadka masująca: pobudza krążenie krwi i limfy, rozluźnia napięte mięsnie, sprawia, że składniki żelu szybciej i głębiej wnikają w skórę.

Zawarte w preparacie kompleks z wyciągów ruszczyka, cytryny i nawłoci oraz wyciąg z kasztanowca, wpływają na zachowanie elastyczności naczyń występujących w powierzchniowych warstwach skóry. Natomiast mentol i pantenol działają chłodząco oraz kojąco, przynosząc ulgę dla zmęczonych nóg. Ponadto nasadka masująca pobudza krążenie krwi i limfy, pomaga rozluźnić napięte mięsnie oraz sprawia, że składniki żelu szybciej i głębiej wnikają w skórę.

Opinie o VEDIMASAN odprężający żel do nóg 120 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili VEDIMASAN odprężający żel do nóg 120 ml kupili także:

Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml

Średnia długość życia rzęs to 3 - 6 miesięcy. Rzęsa rośnie jedynie przez pierwszy miesiąc, następnie przechodzi do fazy stacjonarnej, by po kilku miesiącach wypaść.  Składnik czynny serum Long 4 lashes - bimatoprost działa na rzęsy zarówno w  fazie ich wzrostu pobudzając go oraz zwiększając liczbę rzęs oraz w fazie drugiej – przedłużając życie rzęs.

Pierwsze efekty działania Long 4 lashes serum do rzęs widoczne są już po 3 tygodniach stosowania. Po tym czasie rzęsy są mocniejsze i łatwiej się rozczesują. Po zakończeniu kuracji, czyli po upływie 6 miesięcy rzęsy są dłuższe, pogrubione, gęstsze, o głębokim kolorze. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.