Urointima Test ZUM wykrywanie zakażeń układu moczowego

cena
7,22 zł
Producent USP Zdrowie
Pojemność 1 szt.
Postać leku Test
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Diagnozowanie infekcji dróg moczowych w warunkach domowych. w przypadku wystąpienia objawów takich jak: uczucie parcia na pęcherz przy jednoczesnej niemożności oddania moczu lub wydalaniu bardzo niewielkiej ilości moczu, piekący ból przy oddawaniu moczu, moczu mętny, o nieprzyjemnym zapachu, gorączka, złe samopoczucie, ból w okolicy lędźwiowej.

Działanie

Test ma formę paska, na którym zostały umieszczone oddzielne pola reakcyjne w postaci kolorowych kwadracików. Pola reakcyjne, służą do oznaczenia w moczu następujących parametrów: azotynów i leukocytów. W przypadku kontaktu z moczem na obu polach zachodzą odpowiednie reakcje biochemiczne, które powodują zmianę barwy pól.

Dawkowanie

Badanie testem na infekcje dróg moczowych polega na zanurzeniu paska testowego w próbce moczu i wzrokowym porównaniu barwy poszczególnych pól ze skalą barwną znajdującą się na opakowaniu. Test służy tylko do użytku zewnętrznego. Do badania najlepiej wykorzystać próbkę moczu pochodzącą ze środkowego strumienia, najlepiej z pierwszej, porannej zbiórki, po całonocnej (co najmniej 4-godzinnej) przerwie w oddawaniu moczu. Badanie powinno być wykonane w ciągu 1 godziny od pobrania moczu.

Opinie o Urointima Test ZUM wykrywanie zakażeń układu moczowego

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Urointima Test ZUM wykrywanie zakażeń układu moczowego kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.