Unguentum Neomycini maść 5mg/g 10 saszetek - Data ważności 31-12-2017

cena
8,89 zł
10,40 zł
Ilość:
Producent Chema-Elektromet Spółdzielnia Pracy
Pojemność 10 szt.
Postać leku Saszetki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 g maści zawiera 5 mg siarczanu neomycyny.

Wskazania

W miejscowym leczeniu ropnych chorób skóry, zwłaszcza wywołanych przez gronkowce (np. czyraczność, liszajec gronkowcowy), ropnych powikłaniach alergicznych chorób skóry, zakażonych niewielkich oparzeniach i odmrożeniach.
 

Działanie

Antybiotyk aminoglikozydowy w postaci preparatu do miejscowego stosowania. Działa bakteriobójczo na Staphylococcus spp., pałeczki Enterobacteriaceae (zwłaszcza Klebsiella spp., Enterobacter spp., Proteus indolo-dodatni), Mycobacterium tuberculosis. Nie działa na Pseudomonas aeruginosa i Streptococcus spp.
 

Dawkowanie

Wielkość dawki zależy od rozległości i umiejscowienia chorobowo zmienionego miejsca. Chorobowo zmienione miejsca pokrywać cienką warstwą maści 2 do 4 razy na dobę.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Unguentum Neomycini maść 5mg/g 10 saszetek - Data ważności 31-12-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Unguentum Neomycini maść 5mg/g 10 saszetek - Data ważności 31-12-2017 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.