Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml

Nowa cena
cena
24,37 zł
Ilość:
Producent Omega Pharma
Pojemność 1,5 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Do stosowania na skórze rąk i stóp. Preparat w postaci długopisu ze skoncentrowanym żelem, który skutecznie eliminuje brodawki wywołane przez wirus HPV.

Działanie

Preparat w postaci wygodnego w aplikacji żelu, to bardzo skuteczny, preparat zawierający kwas trójchlorooctowy TCA usuwający kurzajki (brodawki), wywołane przez wirus brodawczaka ludzkiego HPV. Żel po aplikacji wnika w naskórek i stopniowo eliminuje zmiany na skórze rąk i nóg. Aktywny, silnie skoncentrowany żel, niszczy wirus brodawczaka, a z czasem powoduje łuszczenie się kurzajki i odsłanianie zdrowego naskórka.

Dawkowanie

Żel należy nakładać bezpośrednio na brodawkę upewniając się, że cała jej powierzchnia jest pokryta cienką warstwą żelu. Nie dotykać zdrowej skóry otaczającej brodawkę! Stosować dwa razy dziennie przez 4 dni. Po 4 dniowej aplikacji, naskórek będzie złuszczał się przez kolejne 4 dni. Jeśli brodawka jest niewielka (wielkości główki od szpilki) należy nakła dać jedynie małą krople bezpośrednio na brodawkę raz dziennie.

Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml

Produkt zgodny z opisem,

Produkt zgodny z opisem,

Produkt zgodny z opisem,

Znakomity, godny polecenia!,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Undofen Terapia Kwasowa TCA żel 1,5 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.