zdjecie zdjecie

Undofen Max Spray 30 ml

cena
18,94 zł
Ilość:
Producent Omega Pharma
Pojemność 30 ml
Postać Spray
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu


Skład

1 g roztworu zawiera: - substancję czynną: terbinafiny chlorowodorek 10 mg, - substancje pomocnicze: makrogolu eter cetostearylowy, glikol propylenowy, etanol 96%, woda oczyszczona.

Wskazania

- Zakażenia grzybicze skóry: grzybica stóp, grzybica fałdów skórnych, grzybica skóry gładkiej. Łupież pstry.

Dawkowanie

- oczyścić i osuszyć powierzchnię skóry, na którą będzie on nanoszony; - zdjąć kapturek ochronny; - przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie (około 3 razy) nacisnąć pompkę nim pojawi się płyn; - lek może być używany zarówno w pozycji pionowej, jak i odwróconej; - rozpylić niewielką ilość płynu na chorobowo zmienione miejsca na skórze i wokół nich, tak aby pokryć je w całości; - założyć z powrotem kapturek ochronny; - po każdorazowym zastosowaniu leku należy umyć ręce.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Undofen Max Spray 30 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.