Undofen Max Spray 30 ml

Nowa cena
cena
18,94 zł
Ilość:
Producent Omega Pharma
Pojemność 30 ml
Postać leku Spray
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 g roztworu zawiera: - substancję czynną: terbinafiny chlorowodorek 10 mg, - substancje pomocnicze: makrogolu eter cetostearylowy, glikol propylenowy, etanol 96%, woda oczyszczona.

Wskazania

- Zakażenia grzybicze skóry: grzybica stóp, grzybica fałdów skórnych, grzybica skóry gładkiej. Łupież pstry.

Dawkowanie

- oczyścić i osuszyć powierzchnię skóry, na którą będzie on nanoszony; - zdjąć kapturek ochronny; - przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie (około 3 razy) nacisnąć pompkę nim pojawi się płyn; - lek może być używany zarówno w pozycji pionowej, jak i odwróconej; - rozpylić niewielką ilość płynu na chorobowo zmienione miejsca na skórze i wokół nich, tak aby pokryć je w całości; - założyć z powrotem kapturek ochronny; - po każdorazowym zastosowaniu leku należy umyć ręce.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Undofen Max Spray 30 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Undofen Max Spray 30 ml kupili także:

Sinupret 50 tabletek

Sinupret kaps. jest lekiem naturalnego pochodzenia uzyskiwanego z 5 roślin (korzeń goryczki, kwiat pierwiosnka, ziele szczawiu, kwiat czarnego bzu, ziele werbeny). Działa przeciwzapalnie i sekretolitycznie powodując rozrzedzenie wydzieliny zalegającej w zatokach, zmniejszenie obrzęku błon śluzowych górnych dróg oddechowych oraz uwalnia od ucisku i bólu głowy. 

Dodatkowo lek działa wspomagająco w ostrych i przewlekłych stanach zapalenia zatok. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.