ULTRATHON 25% płyn przeciw insektom aerozol 170 g

cena
19,58 zł
Producent 3M Poland
Pojemność 170 g
Postać leku aerozol
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

substancja czynna:
N,N-Dietyl-m-Toulamid (DEET) w stężeniu 25%

Wskazania

odstrasza konary, kleszcze, muchy

Działanie

Ultrathon aerozol odstrasza komary, kleszcze, muchy i inne owady. Zawiera 25% DEET. Odporny na pot i wodę, działa aż do 8godzin. Przeznaczony do stosowania u osób dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.

Dawkowanie

Spryskać równomiernie skórę lub ubranie trzymając pojemnik w odległości 15-20cm. Nie stosować pod ubraniem. Skuteczne jest rozpylenie preparatu na ubranie np. na koszulki, spodenki, skarpetki itp. Nie niszczy wełny, bawełny ani nylonu. Unikać rozpylenia preparatu inne syntetyki, powierzchnie plastikowe, lakierowane, metalowe i skórzane. Nie stosować bezpośrednio na twarz. Najlepiej nanieść preparat na szyję i twarz zwilżoną ręką . Chronić oczy i usta. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. U dzieci w wieku 3-12 lat nie stosować częściej niż dwa razy dziennie. Nie stosować na dłonie u dzieci. Nie stosować na skaleczenia, rany ani na podrażnioną skórę. Gdy użycie preparatu nie jest już konieczne, zmyć go wodą z mydłem.

ULTRATHON 25% płyn przeciw insektom aerozol 170 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt ULTRATHON 25% płyn przeciw insektom aerozol 170 g kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.