Ulgix Wzdęcia Speed proszek 8 saszetek

cena
9,49 zł
Producent Hasco
Pojemność 8szt.
Postać leku Proszek
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 saszetka zawiera: 160 mg symetykonu Substancje pomocnicze: dekstroza, aromat cytrynowy, kwas cytrynowy.

Wskazania

stosowany jest: w celu zmniejszenia objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach takich jak: uczucie pełności, wzdęcia, odbijanie, ‘burczenie w brzuchu” -  w celu usunięcia piany, gazów i powietrza przed wykonaniem badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej techniką  radiologiczną, ultrasonograficzną i endoskopową.

Działanie

Ulgix Wzdęcia Speed zawiera  symetykon, który posiada zdolność obniżania napięcia powierzchniowego śluzu i pęcherzyków gazów znajdujących się w jelitach. W ten sposób ułatwia usuwanie nadmiaru nagromadzonych gazów w przewodzie pokarmowym.

Dawkowanie

Objawy związane z nagromadzeniem gazów w jelitach, takie jak: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie. Dzieci od 6-go do 14-go  roku życia:  1 saszetka przed lub po posiłku. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 2 saszetek, co odpowiada 320 mg symetykonu. Dzieci od 14 roku życia i osoby dorosłe: 1 saszetka przed lub po posiłku. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek, co odpowiada 960 mg symetykonu. Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej. W dniu poprzedzającym badanie: 1 saszetka  3 razy dziennie, w dniu badania: 2 saszetki rano na czczo. Ulgix Wzdęcia Speed zaleca się przyjmować do ustąpienia objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Dłuższe stosowanie wyrobu może mieć miejsce tylko po konsultacji lekarskiej.

Opinie o Ulgix Wzdęcia Speed proszek 8 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ulgix Wzdęcia Speed proszek 8 saszetek kupili także:

Pharmaceris H Stimupurin szampon stymulujący wzrost włosów 250 ml

Skuteczność szamponu H-Stimupurin została potwierdzona w badaniach na wrażliwej skórze głowy. Wyniki badań potwierdzają zwiększenie gęstości, grubości włosów i ich ogólne wzmocnienie, a także wzrost nowych włosów, z jednoczesnym zahamowaniem ich wypadania.

H-Stimupurin zapobiega utracie włosów wynikającej z długotrwałego przyjmowania leków, stresu, przemęczenia, osłabienia organizmu (diety) oraz po ciąży. Bezpieczny dla wrażliwej skóry głowy.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.