zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Deep Pharma
Adres


Pojemność 120 ml
Postać Syrop
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis produktu

Wyrób medyczny TUSSICARE baby, dzięki zawartości wyciągów roślinnych o udowodnionej skuteczności, tworzy powlekająca śluzową powłokę łagodzącą kaszel. Chroni górne drogi oddechowe, szczególnie zima lub kiedy konieczne jest leczenie podrażnień spowodowanych czynnikami zewnętrznymi (zimno, smog, kurz, dym).

Skład

Ekstrakt z bluszczu (Hedera helix) standaryzowany na zawartość hederageniny, miód kwiatowy, wyciąg z prawoślazu lekarskiego (Althaea officinalis) bogaty w substancje śluzowe, ekstrakt z tymianku (Thymus vulgaris), fruktoza, woda oczyszczona, guma ksantanowa, substancje zapachowe i smakowe, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, benzoesan sodu. Nie zawiera glutenu.

Dawkowanie

Przyjmować pomiędzy posiłkami. Wstrząsnąć przed użyciem.

Dzieci powyżej 1. do 4. roku życia: 5 ml 2 razy dziennie

Dzieci powyżej 4. roku życia: 10 ml 2 razy dziennie

Po użyciu należy dokładnie zakręcić butelkę. Opakowanie zawiera dozownik z podziałką.

Dodatkowe

Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Jeżeli objawy nie ustępują, skonsultuj się z lekarzem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Nie stosować po upływie daty ważności podanej na opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, bez dostępu światła. Data przydatności do spożycia odnosi się do produktu przechowywanego w odpowiedni sposób, w nieuszkodzonym opakowaniu.


Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.