Troxeratio 300mg 50 kapsułek

cena
21,81 zł
Producent Teva Pharmaceuticals
Pojemność 50 szt.
Postać leku kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Lek o łagodnym działaniu stosowany w celu zmniejszenia objawów niewydolności żył kończyn dolnych, tj.: uczucia napięcia, zmęczenia i ciężkości nóg, mrowienie, kurcze nocne łydek, obrzęki kończyn.

Działanie

Poprawia objawy niewydolności żył kończyn dolnych.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Troxeratio 300mg 50 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Troxeratio 300mg 50 kapsułek kupili także:

Swanson L-Lysine 500mg 300 kapsułek

Naturalny aminokwas z szerokim zastosowaniem – l-lizyna, czyli jeden z podstawowych składników organizmu człowieka, odpowiedzialny m.in. za wzrost kości, tworzenie antyciał, odbudowanie tkanki mięśniowej i skórnej. L-lizyna stosowana jest jako suplement wspomagający układ odpornościowy. Jej szerokie przeznaczenie włącza łagodzenie ostrego zatrucia alkoholem. Ponadto l-lizyna, dzięki właściwościom wchłaniania wapnia, umożliwia utrzymanie równowagi azotowej u dorosłych.

Swanson L-Lysine 500mg 300 kapsułek
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.