Havet tran skandynawski o smaku wiśniowym 250 ml

cena
24,75 zł
Producent Aflofarm
Pojemność 250ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Opis produktu

Olej z dorsza zawierający witaminy A i D3, oraz wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3, wzbogacony witaminą E

Skład

olej z dorsza, aromat, DL-alfa-tokoferol. Produkt zawiera ryby i produkty pochodne.

Wskazania

TRAN SKANDYNAWSKI HAVET dostarcza organizmowi kwasów tłuszczowych omega-3, witaminę A i D3. Dzięki temu działa immunostymulująco oraz wspomaga pracę serca, mózgu i narządu wzroku. Wzmacnia kości. Zaleca się stosowanie preparatu w celu zwiększenia poziomu kwasów omega-3, witaminy D3 i A w organizmie.

Działanie

Preparat zaliczany jest do szerokiej kategorii złożonych suplementów diety. Charakteryzuje się składem naturalnego pochodzenia. Stanowi źródło wielonienasyconych kwasów omega-3, witaminy D3 i A. Kwasy EPA i DHA (kwasy omega-3) korzystnie oddziałują na czynność serca oraz wspomagają funkcjonowanie komórek mózgowych i narządu wzroku. Witamina A pobudza naturalne mechanizmy obronne organizmu i poprawia ostrość widzenia. Pozytywnie wpływa na stan śluzówek i zdrowy wygląd skóry. Witamina D3 wzmacnia tkankę kostną (pobudzając rozwój i wzrost jej komórek). Zwiększa wchłanianie wapnia i fosforu.

Dawkowanie

Dzieci powyżej 3 roku życia – 2,5 ml płynu dziennie.
Dorośli – 5 ml płynu dziennie.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować łącznie z innymi preparatami witaminy A. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Opinie o Havet tran skandynawski o smaku wiśniowym 250 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Havet tran skandynawski o smaku wiśniowym 250 ml kupili także:

Mediderm Bath emulsja dermatologiczna do kąpieli 500 ml

Emulsja do kąpieli wskazana dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry.

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek

IBUPROM MAX 

został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dzięki wzmocnionej, podwójnej dawce leku szybko dociera do źródeł bólu i zwalcza nawet migrenę. 

Wskazany przy słabych i umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle mięśni, głowy, zębów, bóle reumatyczne, menstruacyjne, kostne i stawowe, migrena, gorączka (leczenie przeziębienia i grypy), bóle okolic lędźwiowo-krzyżowych oraz nerwobóle. 

Lek jest dostępny a aptekach bez recepty, stosować go można bezpiecznie do 3 dni zachowując minimum 4 godziny odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.