TheraPearl Kolano perły do terapii ciepłem i zimnem 1 sztuka

cena
46,24 zł
Ilość:
Producent Valeant
Pojemność 1 szt.
Postać leku Perły
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Zapewnia ukojenie i ulgę przy zapaleniu stawów, bólu stawów, bólu przed ćwiczeniami i po nich, zapaleniu po zabiegu chirurgicznym.
 

Działanie

Perły THERAºPEARL łączą leczniczą moc terapii ciepłem lub zimnem, skutecznie przynosząc ulgę w codziennym bólu.
Technologia THERAºPEARL: Zapewnia elastyczność i plastyczność pakietu, umożliwia dopasowanie do ciała.

Dawkowanie

Terapia zimnem: Mrozić przez co najmniej 2 godziny.
Terapia ciepłem: Podgrzać w kuchence mikrofalowej zgodnie z poniższymi instrukcjami dotyczącymi czasu i mocy.
700 W ~ 80 sekund
1000 W ~ 65 sekund
1250 W ~ 50 sekund
Temperatura terapeutyczna pakietu utrzymuje się przez około 20 minut. Przed ponownym użyciem odczekać co najmniej 20 minut. W razie konieczności ponownie nałożyć pakiet na 20 minut.
 

Dodatkowe

Zawsze sprawdzać temperaturę przed użyciem. Przegrzanie lub zbyt długie stosowanie może doprowadzić do oparzeń. Przed zastosowaniem produktu na popękanej, podrażnionej, nadwrażliwej lub niewrażliwej skórze należy zasięgnąć porady lekarza. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie używać do celów niezgodnych z przeznaczeniem. Nie otwierać ani nie dziurawić pakietu. Nie spożywać zawartości. Nie stosować u niemowląt. Stosować u dzieci wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Podgrzewanie w czasie dłuższym niż sugerowany może spowodować uszkodzenie lub zniszczenie pakietu. W przypadku bardzo mocnego, długotrwałego lub przewlekłego bólu należy zasięgnąć porady lekarza.
Zawiera 1 pakiet: 35,56 cm x 26,03 cm

Opinie o TheraPearl Kolano perły do terapii ciepłem i zimnem 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili TheraPearl Kolano perły do terapii ciepłem i zimnem 1 sztuka kupili także:

Systane ULTRA nawilżające krople do oczu 10 ml

Systane Ultra to nawilżające krople do oczu, których zadaniem jest ograniczenie objawów związanych z syndromem suchego oka. Dzięki zastosowaniu kropli zmniejsza się uczucie dyskomfortu, pieczenia i podrażnienia oka, pomagają również usuwać cząsteczki stałe z oka. Krople Systane Ultra mogą być stosowane w celu nawilżenia lub przywrócenia wilgotności soczewek kontaktowych zarówno tych z hydrożelu silikonowego jak i miękkich soczewek kontaktowych do noszenia dziennego, przedłużonego lub do jednorazowego użycia.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.