Theraflu Zatoki 14 saszetek

Nowa cena
cena
16,68 zł
Ilość:
Producent Novartis
Pojemność 14 szt.
Postać leku Saszetki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Opis produktu

Theraflu Zatoki to lek na bazie paracetamolu o sprawdzonym działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym a także wsparty fenylefryną, która obkurcza naczynia krwionośne zmniejszając obrzęk błony śluzowej nosa i zatok. 

Theraflu Zatoki w postaci proszku do sporządzenia zawiesiny sprawia, że lek szybciej i skuteczniej trafia w miejsce bólu przynosząc ulgę. 

Wskazania do stosowania: 

- niedrożność zatok i nosa; 
- gorączka; 
- bóle głowy; 
- bóle mięśni; 
- dreszcze; 
- obrzęk przekrwienie błony śluzowej nosa. 

Nie stosować więcej niż 4-6 saszetek dziennie, zaś jednorazowo maksymalnie 1 saszetkę. 

Skład

1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg,  maleinian feniraminy 20mg oraz substancje pomocnicze. 

Wskazania

Theraflu Extragrip to lek w formie proszku do sporządzania roztworów doustnych do leczenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, bóle stawowo-mięśniowe, bóle głowy, dreszcze, kichanie, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa.
 

Działanie

zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Lek wykazuje także działanie przeciwhistaminowe.

Dawkowanie

osoby dorosłe i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki rozpuścić w szklance wody. Jednorazowo zaleca się przyjmowanie jednej saszetki. Dawkę można powtórzyć po ok. 4-6 godzinach.

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku, choroby wątroby oraz nerek, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, przerost gruczołu krokowego, jaskra, padaczka.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Theraflu Zatoki 14 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Theraflu Zatoki 14 saszetek kupili także:

Olimp Gold-Luteina 30 kapsułek

W suplemencie Olimp Gold-Luteina zastosowano technologię Flow Caps Liquid, która zapewnia optymalną wchłanialność składników odżywczych w organizmie, chroni je przed utlenianiem się i gwarantuje im najwyższą jakość. Kapsułki Flow Caps bogate są w skoncentrowany olej rybi, z dużą zawartością DHA - kwasu dokozaheksaenowego z grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3. Kapsułki Gold-Luteina zawierają także pochodzące z aksamitki wyniosłej (Tagetes erecta L.) luteinę i zeaksantynę, które są składnikami plamki żółtej oka. Formułę suplementu wzbogacono dodatkową zawartością cynku w formie peletek, witaminy A i E.  

Theraflu Extra Grip smak cytrynowy 14 saszetek

Preparat złożony w postaci proszku rozpuszczalnego w gorącej wodzie stosowany przy objawach przeziębienia i grypy. 1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 20 mg maleinianu feniraminy. 

Lek jest wskazany przy: 

- gorączce i  dreszczach; 
- bólach głowy; 
- bólach mięśni, kości i stawów; 
- katarze połączonym z kichaniem, nadmiernej wydzielinie śluzowej z nosa oraz przy obrzękach i przekrwieniu błony śluzowej nosa. 

Preparat jest bezpieczny, metabolizowany w wątrobie, dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, a jego nadmiar jest wydalany. Może być stosowany co 4-6 godzin, lecz nie podaje się więcej niż 3 saszetki na dobę. 

Jeśli mimo regularnego stosowania objawy nie ustępują po 5 dniach, należy skonsultować się z lekarzem. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.