LH Vitam test paskowy owulacyjny 5 sztuk

Nowa cena
cena
12,09 zł
Producent Diagnosis
Pojemność 5szt.
Postać leku Test
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Zestaw Test owulacyjny LH Vitam® zawiera: 5 testów owulacyjnych, instrukcję użycia, pochłaniacz wilgoci (UWAGA: wewnątrz torebki foliowej znajduje się saszetka pochłaniająca wilgoć, którą należy wyrzucić)

Wskazania

Test owulacyjny LH Vitam® jest szybkim i prostym w zastosowaniu testem owulacyjnym do domowego użycia. Pozwala on określić dni płodne kobiety z dokładnością 98%. Zestaw pięciu testów umożliwia dokonanie kilku prób testowych, w celu wskazania najbardziej prawdopodobnego dnia do poczęcia dziecka.

Działanie

Wyniki testu pojawią się w ciągu 5 minut.

Wyrób do samodzielnego zastosowania.

Test do diagnostyki in vitro (wyłącznie do użytku zewnętrznego).

Dawkowanie

rzed przeprowadzeniem testu:

Uważnie przeczytaj całą instrukcję użycia. Jeżeli masz jakieś pytania, co do sposobu przeprowadzenia testu lub co do jego rezultatów, zadzwoń na Bezpłatną infolinię 0 800 70 30 11 w godz. 8.00-16.00 (pn-pt)

Foliową torebkę zawierającą test otwórz tuż przed przeprowadzeniem badania.

Wykonaj test pomiędzy godz. 10-20

Nie używaj testu po przekroczeniu daty ważności wydrukowanej na opakowaniu i etykiecie.

Test przechowuj w szczelnym opakowaniu w temperaturze: 4-30° C. Nie zamrażaj.

Przechowuj test z dala od dzieci. Chroń przed światłem słonecznym.

Nie używać więcej niż jeden raz.

Po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Niezbędne elementy dodatkowe:

czysty, suchy, plastikowy lub szklany pojemnik na mocz, zegarek

Dodatkowe

Ważne: Kiedy rozpocząć badanie ?

Na początku określ długość Twojego cyklu miesiączkowego - licząc od pierwszego dnia krwawienia, aż do dnia poprzedzającego kolejną miesiączkę. Ustal średnią długość cyklu na podstawie obserwacji przeprowadzonych w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Następnie przyjmując pierwszy dzień krwawienia jako dzień 1 (zaznacz go w kalendarzu), użyj Tabeli 1 aby określić kiedy powinnaś rozpocząć przeprowadzanie testu.

Przykład: Jeśli Twój cykl wynosi przeciętnie 26 dni, zacznij badanie 10-tego dnia licząc od dnia rozpoczęcia krwawienia miesiączkowego.

LH Vitam test paskowy owulacyjny 5 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt LH Vitam test paskowy owulacyjny 5 sztuk kupili także:

Ovarin 60 tabletek

Kobiety z diagnozą Zespołu Policystycznych Jajników borykają się z problemem nieregularnych miesiączek oraz rzadką, trudną do rozpoznanie owulacją z uwagi na zaburzony cykl. Oczywiście wiąże się to z brakiem zrównoważonej gospodarki hormonalnej i za wysokim poziomem LH. Pierwszym etapem walki z PCOS jest zbilansowana dieta oraz odpowiednia ilość wysiłku fizycznego celem regulacji wagi ciała. Kobietom z diagnozą Policystycznych Jajników zalecana jest również odpowiednia dawka witaminy D, B, kwasu foliowego oraz inozytolu. 

Doskonałym suplementem dla kobiet starających się zajść w ciążę jest Ovarin, który zawiera w swoim składzie niezbędne dla równowagi hormonalnej składniki.  Witamina B5 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i hormonów steroidowych. Witamina B6 reguluje aktywność hormonalną. Kwas foliowy uczestniczy w podziale komórek jajowych, a Inozytol w syntezie hormonów GnRH, TSH.

Permen Repro 40 tabletek

Permen®Repro to kompozycja wysokiej jakości składników pochodzenia naturalnego, stworzona specjalnie dla wspomagania męskiej płodności i funkcji seksualnych oraz pobudzania sił witalnych i wyzwalania energii. Wzbogacenie diety o produkt z właściwie dobranymi składnikami wpływa korzystnie nie tylko na jakość nasienia, ale także pracę innych układów organizmu. Preparat szczególnie polecany dla mężczyzn planujących powiększenie rodziny.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.