NarkoDiag MultiTwist test paskowy ze śliny na narkotyki 1 sztuka

cena
34,98 zł
35,69 zł
Ilość:
Producent Diagnosis
Pojemność 1szt.
Postać leku Test
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Zawartość opakowania:Płytka testowe, Kapturek, Próbnik, Taśma zabezpieczająca, Instrukcja użycia
Potrzebne materiały nie znajdujące się w opakowaniu : Zegar z sekundnikiem

Wskazania

Szybki test przesiewowy do jednoczesnego, jakościowego wykrywania: amfetaminy, metamfetaminy, kokainy, marihuany, haszyszu, morfiny, heroiny, fencyklidyny i ich metabolitów w ślinie ludzkiej. 
Do samodzielnego wykonania. wyłącznie do diagnostyki in vitro przeznaczony do użytku zewnętrznego po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem

Działanie

NarkoDiag MultiTwist jest bardzo prostym w wykonaniu testem. Zasada działania polega na pobraniu próbki śliny przy użyciu specjalnego próbnika dołączonego do zestawu testowego i odczytaniu po 10 minutach wyniku. Łatwy w interpretacji wynik widoczny jest jako barwne linie na panelu testowym.  

Opinie o NarkoDiag MultiTwist test paskowy ze śliny na narkotyki 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili NarkoDiag MultiTwist test paskowy ze śliny na narkotyki 1 sztuka kupili także:

Inventum (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

Inventum jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, a jego substancją czynną jest syldenafil. Podstawowym działaniem syldenafilu jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. Inventum poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn, jednak warunkiem prawidłowego działania leku jest uprzednie pobudzenie seksualne. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.