NarkoDiag test paskowy na amfetaminę 1 sztuka

cena
8,98 zł
Ilość:
Producent Diagnosis
Pojemność 1szt.
Postać leku Test
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Zawartość opakowania * Pasek testowy * Instrukcja użycia
Potrzebne materiały nie znajdujące się w opakowaniu  * Zegar z sekundnikiem  * Pojemnik na mocz

Wskazania

Szybki test paskowy do jakościowego wykrywania amfetaminy w moczu. Przed zastosowaniem dokładnie przeczytaj instrukcję użycia Wyrób do samodzielnego zastosowania wyłącznie do diagnostyki in vitro przeznaczony do użytku zewnętrznego po wykonaniu testu nie należy podejmować żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem

Działanie

Szybki test paskowy NarkoDiag Amfetamina-Test jest testem przeznaczonym do jakościowego wykrywania amfetaminy w moczu  występującej w stężeniu granicznym 1,000 ng/ ml. NarkoDiag Amfetamina Test jest bardzo prostym w wykonaniu testem. Zasada działania polega na zanurzeniu paska testowego w próbce moczu i odczytaniu po 5 minutach wyniku. Łatwy w interpretacji wynik widoczny jest jako barwne linie na pasku testowym.  

Opinie o NarkoDiag test paskowy na amfetaminę 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili NarkoDiag test paskowy na amfetaminę 1 sztuka kupili także:

Scholl zestaw na wrastające paznokcie 1 opakowanie

Wyjątkowy system o podwójnym działaniu, który natychmiast łagodzi dyskomfort  spowodowany wrastającymi paznokciami u stóp. Klamry nie przeszkadzają w noszeniu butów, skarpet lub rajstop.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.