HemoActive test do wykrywania krwi utajonej w kale 5 sztuk

cena
16,58 zł
Ilość:
Producent Biomerica
Pojemność 5szt.
Postać leku Test
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

dokładny - test zapewnia wysoką dokładność wykrycia krwi utajonej w kale ( zgodnie z normami ISO i CEN obowiązującymi w U.E.), łatwy w użyciu - w celu jego przeprowadzenia wystarczy wrzucić bibułkę testową do muszli klozetowej, szybki - wynik jest prosty w interpretacji, jeśli jest obecna krew utajona w kale, w ciągu 2 min. test zabarwi się na kolor niebiesko-zielony,
higieniczny - nie wymaga zbierania kału, komfortowy - nie wymaga stosowania diety, ekonomiczny - zawiera pięć bibułek testowych (3 do wykonania pełnego testu oraz 2 dla potwierdzenia poprawności jego wykonania).

Działanie

Wykonanie testu HemoActive nie wymaga stosowania specjalnej diety ani zbierania kału. Aby go przeprowadzić wystarczy jedynie wrzucić bibułkę testową do muszli klozetowej.  Wynik jest prosty w interpretacji - jeśli jest obecna krew w kale, w ciągu 2 minut test zabarwi się na kolor niebiesko-zielony. Jest to oznaka, że należy skontaktować się z lekarzem i przeprowadzić szczegółowe badania diagnostyczne w kierunku raka jelita grubego.

Opinie o HemoActive test do wykrywania krwi utajonej w kale 5 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili HemoActive test do wykrywania krwi utajonej w kale 5 sztuk kupili także:

Biovax Opuntia Oil & Mango maska intensywnie regenerująca 250 ml

Opakowanie zawiera:
- Biovax Opuntia Oil & Mango Maska Intensywnie Regenerująca – słoik 250 ml
- Biovax Silk Jedwab w Płynie do Włosów – saszetka 1,5 ml
- Termocap – czepek wspomagający utrzymanie ciepła, dzięki któremu substancje aktywne łatwiej przenikną do wnętrza włosa.

Biovax Opuntia Oil & Mango szampon intensywnie regenerujący 400 ml

BIOVAX Opuntia Oil & Mango Szampon Intensywnie Regenerujący

 BIOVAX Opuntia Oil & Mango to intensywnie regenerująca kuracja przeznaczona do włosów zniszczonych i bardzo zniszczonych, pozbawionych gładkości i blasku.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.