Quixx test ciążowy płytkowy 1 sztuka

Nowa cena
cena
11,98 zł
Producent Genexo
Pojemność 1szt.
Postać leku Test
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Jeżeli badanie wykonywane jest prawidłowo domowy test jest obecnie tak samo dokładny jak test moczu przeprowadzany w gabinecie lekarskim lub laboratorium. Według informacji producenta dokładność jest bliska 100%.

Działanie

Przed wykonaniem testu ciążowego sprawdzić jego czułość, która jest wyrażona w IU/l. Jeżeli wrażliwość testu:

jest mniejsza od 500 IU/l to jest on dodatni od 10-go dnia od zapłodnienia

wynosi 500-800 IU/l to jest on dodatni od drugiego tygodnia po zapłodnieniu

wynosi 1000 IU/l to jest on dodatni dopiero od 3-go tygodnia po zapłodnieniu

Dawkowanie

W opakowaniu kupionego w aptece testu ciążowego znajduje się dokładna instrukcja. Należy ją uważnie przeczytać. Generalnie w celu wykonania badania należy rano, tuż po wstaniu z łóżka, nie pijąc wcześniej żadnych płynów, oddać niewielką ilość moczu do jakiegoś naczynia. Następnie w zależności od rodzaju testu umieścić np. kilka kropel moczu w przeznaczonym do tego okienku kontrolnym. Wynik, pojawienie się lub niepojawienie niebieskiego lub różowego prążka (kolor zależny od rodzaju testu), otrzymujemy po około kilku minutach (czas zależny od rodzaju testu).

Jeśli wynik jest pozytywny kobieta najprawdopodobniej jest w ciąży i powinna udać się do lekarza ginekologa.

Jeśli wynik jest negatywny, a od zatrzymania miesiączki minęło mniej niż 6 tygodni, należy powtórzyć test po 1-2 tygodniach.

Jeśli wynik nadal jest negatywny kobieta prawdopodobnie nie jest w ciąży, istnieje bowiem wiele przyczyn opóźnienia miesiączki do których należą:

zaburzenia produkcji hormonów, anemia, anoreksja,  niewydolność nerek, niektóre choroby krwi, schorzenia wątroby.

Quixx test ciążowy płytkowy 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Quixx test ciążowy płytkowy 1 sztuka kupili także:

Dexeryl krem do suchej skóry 500 g

Dexeryl jest kremem ochronnym przeznaczonym dla skóry suchej, skłonnej do zapadania na różne dermatologiczne stany chorobowe (np. atopowe zapalenie skóry czy rybia łuska). 

Składnikami kremu są parafina biała i ciekła, które przeciwdziałają parowaniu wody w powierzchni skóry zapobiegając jej odwodnieniu. Dodatkowo stanowią barierę przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Parafina wspierana glicerolem ułatwia zachowanie wodnej gospodarki w obrębie skóry. Krem przeciwdziała podrażnieniom i łagodzi te już istniejące. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.