Blue test ciążowy strumieniowy 1 sztuka

cena
3,99 zł
Producent Hpm Group Hubert Rafalak
Pojemność 1 szt.
Postać leku Test
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Test ciążowy BLUE jest wysoce czułym i najbardziej dokładnym testem dostępnym na rynku - wykrywa w moczu obecność hormonu hCG, czyli gonadotropinę kosmówkową. To hormon produkowany przez tkanki zarodka. Podtrzymuje wydzielanie progesteronu, odpowiadającego za utrzymanie ciąży, a także reguluje rozwój gruczołów płciowych. Hormon hCG jest obecny w moczu kobiety ciężarnej już od 4 dnia po zapłodnieniu. Przeprowadzenie badanie jest bardzo łatwe, wystarczy skierować płytkę testową na 10-15 sekund pod strumień moczu lub zanurzyć pasek testowy w moczu na 10 sekund i odczytać wynik już po 1 minucie.

Działanie

Wynik pozytywny – CIĄŻA Jeżeli w okienku kontrolnym C oraz testowym T pojawią się dwie barwne linie (nawet jeżeli jedna z linii jest mniej wyraźna) oznacza to że jesteś w ciąży.

Wynik negatywny – BRAK CIĄŻY Jeżeli pojawi się tylko jedna linia w okienku kontrolnym C oznacza to, że nie jesteś w ciąży.

Wynik nieważny - BŁĘDNY Jeżeli po 5 minutach nie pojawi się żadna linia lub pojawi się tylko linia w okienku testowym T, oznacza to, że wynik jest błędny i należy powtórzyć badanie na nowym teście BLUE. 

Dawkowanie

Wyjmij test z opakowania bezpośrednio przed badaniem trzymając go za górną część. 

Zdejmij dolną osłonę testu. 

Trzymając test za górną część, skieruj płytkę testową na 10-15 sekund, pod strumień moczu. 

Następnie załóż osłonę ponownie na płytkę testową i połóż test na czystej i płaskiej powierzchni. 

Poczekaj aż mocz wchłonie się i po 1-5 minutach odczytaj wynik.

Opinie o Blue test ciążowy strumieniowy 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Blue test ciążowy strumieniowy 1 sztuka kupili także:

Sanity Pro inhalator tłokowy 1 sztuka

Profesjonalne urządzenie wysokiej jakości, o najlepszych parametrach, służące do wykonywania terapii inhalacyjnej w schorzeniach takich jak: astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli i innych chorobach układu oddechowego.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.