Domowe Labolatorium Białko test do wykrywania białka w moczu 10 sztuk

cena
19,32 zł
Producent Hydrex
Pojemność 10 szt.
Postać leku test
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Testy paskowe BIAŁKO Test są przeznaczone do wykonania ogólnego badania moczu w warunkach domowych.

Działanie

Testy BIAŁKO Test są plastikowymi paskami, na których zostało umieszczone jedno pole reakcyjne. W przypadku kontaktu z moczem na polu reakcyjnym zachodzą odpowiednie reakcje biochemiczne, które powodują zmianę barwy pola.

Badanie testem BIAŁKO Test polega na zanurzenia paska testowego w próbce moczu i wzrokowym porównaniu zabarwienia pola ze skalą barwną, która znajduje się w opakowaniu.

Testy służą tylko do użytku zewnętrznego.

Opinie o Domowe Labolatorium Białko test do wykrywania białka w moczu 10 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Domowe Labolatorium Białko test do wykrywania białka w moczu 10 sztuk kupili także:

Scorbolamid 40 drażetek

Scorbolamid to produkt leczniczy przeznaczony do stosowania w przypadkach infekcji połączonych z gorączką i bólem związanym z przeziębieniem i/lub grypą; stosowany też przy bólach głowy i nerwobólach. 

Preparat stworzony na bazie salicylamidu, który łagodzi objawy przeziębienia i grypy, działając przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, dlatego szybko i precyzyjnie trafia w źródło bólu. 

Obecny w preparacie rutozyd wzmacnia ściany naczyń krwionośnych zmniejszając ich łamliwość i przepuszczalność. 
Scorbolamid wykazuje działanie przeciwwirusowe i immunostymulujące. Stabilizuje działanie witaminy C, która bierze udział w procesach oksydacyjno-redukcyjnych oraz metabolicznych i działa również przeciwzapalnie i przeciwwirusowo. 

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.