Termometr kąpielowy CANPOL STATEK 2/783 16598 - NIELOT

cena
6,49 zł
Producent Canpol
Pojemność 1 szt.
Postać leku Termometr
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!

Nowy bezrtęciowy termometr do kąpieli w kształcie statku. Pozwoli dokładnie zmierzyć temperaturę wody, a ciekawy kształt będzie atrakcją podczas kąpieli maluszka. Prawidłowa temperatura wody powinna wynosić 37 stopni Celsjusza i jest oznaczona na skali wizerunkiem dziecka.

Opinie o Termometr kąpielowy CANPOL STATEK 2/783 16598 - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Termometr kąpielowy CANPOL STATEK 2/783 16598 - NIELOT kupili także:

Tantum Rosa 10 saszetek

Każda infekcja pochwy, czy to grzybicza, czy bakteryjna wywołuje szereg nieprzyjemnych dla kobiety dolegliwości. Należą do nich uporczywy świąd, ból, pieczenie, obrzęki, zaczerwienienie. Na wystąpienie infekcji narażona jest każda kobieta, jednak powodów infekcji może być wiele: zmiany hormonalne, osłabiona odporność, zła higiena okolic intymnych. 

Tantum Rosa łagodzi intensywność odczuwalnych dolegliwości, poprawia uczucie komfortu w okolicach intymnych i podnosi ogólne samopoczucie. Lek działa miejscowo i w minimalnym stopniu przenika do krążenia ogólnego, dlatego może być stosowany przez kobiety karmiące piersią.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.