Microlife MT 16 F1 termometr elektroniczny 1 sztuka

cena
10,05 zł
Producent Microlife
Pojemność 1szt.
Postać leku Termometr
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Dane techniczne: ·  Pamięć ostatniego pomiaru. ·  Sygnalizacja dźwiękowa zakończenia pomiaru.  ·  Zakres pomiaru termometru : 32,0 - 43,9 st.C. ·  Najmniejsza jednostka pomiaru: 0,1  st.C. ·  Temperatura robocza: od 18 do 28 stopni Celsjusza. ·  Dokładność termometru: +/- 0,1 st.C. ·  Automatyczny test dokładności pomiarów - w przypadku rozbieżności większej niż 0.1 st.C, na wyświetlaczu pojawi się symbol "ERR". ·  Wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD pokazujący 3 cyfry. ·  Automatyczne wyłączanie. ·  Wodoszczelny. ·  Metody i czas pomiaru termometru: - rektalna: 60 sekund - oralna: 60 sekund - pod pachą: 5 - 10 minut. 

Wskazania

Termometr elektroniczny Microlife MT 16F1 jest termometrem przeznaczonym do mierzenia temperatury ciała człowieka pod pachą, oralnie oraz rektalnie. Termometr jest prosty w obsłudze wystarczy nacisnąć przycisk i rozpocząć pomiar który zawsze kończy się sygnalizacją dźwiękową. Minimalny rekomendowany czas pomiaru to 5-10 minut niezależnie od wcześniejszej sygnalizacji dźwiękowej. Wynik pomiaru wyświetlany jest na czytelnym wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Termometr MT 16F1 posiada baterię która wystarcza na około 3000 pomiarów. Bateria nie jest wymienna. Termometr wyłączy się automatycznie po 10 minutach. Termometr Microlife MT 16F1 posiada pamięć ostatniego pomiaru. Termometr posiada automatyczny test wewnętrzny przy temperaturze kontrolnej 37 stopni Celsjusza. Jeżeli test się nie powiedzie sygnalizowane jest to komunikatem "ERR" (błąd). Termometr jest wodoszczelny co ułatwia jego czyszczenie i dezynfekcję. Termometr może być całkowicie zanurzony w płynie dezynfekującym takim jak alkohol izopropylowy.

Dodatkowe

Instrukcja obsługi

Opinie o Microlife MT 16 F1 termometr elektroniczny 1 sztuka

Ela

Przesiadłam się z z tradycyjnego termometru i różnica jest bardzo duża.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Microlife MT 16 F1 termometr elektroniczny 1 sztuka kupili także:

Merz Spezial 60 drażetek

Suplement diety Merz Spezial to połączenie witamin, mikroelementów i białka sojowego, które dostarczają organizmowi substancji odżywczych niezbędnych dla utrzymania zdrowego wyglądu skóry, włosów i paznokci oraz wsparcia naturalnych procesów biologicznych.

Merz Spezial pozwala utrzymać skórze odpowiedni poziom nawilżenia, zapewniając jej elastyczność i chroniąc przed uszkodzeniami wskutek utlenienia.

Merz Spezial to także substancje odżywcze niezbędne dla prawidłowej budowy włosów, zapobiegające ich wypadaniu. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy są zdrowe, silne i błyszczące.

Drażetki Merz Spezial zawierają składniki niezbędne dla prawidłowej budowy paznokci, stymulują ich wzrost, zapobiegają łamaniu się i rozdwajaniu oraz zwiększają grubość płytki paznokcia.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.