Microlife MT 16 F1 termometr elektroniczny 1 sztuka

cena
10,16 zł
Ilość:
Producent Microlife
Pojemność 1szt.
Postać leku Termometr
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Dane techniczne: ·  Pamięć ostatniego pomiaru. ·  Sygnalizacja dźwiękowa zakończenia pomiaru.  ·  Zakres pomiaru termometru : 32,0 - 43,9 st.C. ·  Najmniejsza jednostka pomiaru: 0,1  st.C. ·  Temperatura robocza: od 18 do 28 stopni Celsjusza. ·  Dokładność termometru: +/- 0,1 st.C. ·  Automatyczny test dokładności pomiarów - w przypadku rozbieżności większej niż 0.1 st.C, na wyświetlaczu pojawi się symbol "ERR". ·  Wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD pokazujący 3 cyfry. ·  Automatyczne wyłączanie. ·  Wodoszczelny. ·  Metody i czas pomiaru termometru: - rektalna: 60 sekund - oralna: 60 sekund - pod pachą: 5 - 10 minut. 

Wskazania

Termometr elektroniczny Microlife MT 16F1 jest termometrem przeznaczonym do mierzenia temperatury ciała człowieka pod pachą, oralnie oraz rektalnie. Termometr jest prosty w obsłudze wystarczy nacisnąć przycisk i rozpocząć pomiar który zawsze kończy się sygnalizacją dźwiękową. Minimalny rekomendowany czas pomiaru to 5-10 minut niezależnie od wcześniejszej sygnalizacji dźwiękowej. Wynik pomiaru wyświetlany jest na czytelnym wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Termometr MT 16F1 posiada baterię która wystarcza na około 3000 pomiarów. Bateria nie jest wymienna. Termometr wyłączy się automatycznie po 10 minutach. Termometr Microlife MT 16F1 posiada pamięć ostatniego pomiaru. Termometr posiada automatyczny test wewnętrzny przy temperaturze kontrolnej 37 stopni Celsjusza. Jeżeli test się nie powiedzie sygnalizowane jest to komunikatem "ERR" (błąd). Termometr jest wodoszczelny co ułatwia jego czyszczenie i dezynfekcję. Termometr może być całkowicie zanurzony w płynie dezynfekującym takim jak alkohol izopropylowy.

Dodatkowe

Instrukcja obsługi

Microlife MT 16 F1 termometr elektroniczny 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Microlife MT 16 F1 termometr elektroniczny 1 sztuka kupili także:

Elancyl krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 500 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.