Termometr bezdotykowy THERMOFOCUS 0700A2

cena
139,94 zł
Producent Laboratories4u
Pojemność 1 szt.
Postać Urządzenie
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

THERMOFOCUS ESSENTIAL 0700A2 termometr bezkontaktowy. Thermofocus jest pierwszym na świecie bezkontaktowym termometrem, który dokonuje pomiaru temperatury ciała bez kontaktu ze skórą czy błonami śluzowymi.

Działanie

Dane techniczne: Thermofocus podczas każdego pomiaru wykonuje, w czasie każdej jednej setnej sekundy sekwencję 125 odczytów, które następnie zostają analizowane z uwzględnieniem temperatury otoczenia, aż do ukazania wyniku na wyświetlaczu właściwej temperatury ciała.

Prawidłową odległość między skórą a termometrem jest łatwo określić dzięki systemowi LED emitującemu dwie wiązki światła (całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe światło). Możemy dokonać zmian w kalibracji termometru do pomiaru temperatury:

- w ustach

 - w odbycie

 - pod pachą

3 referencyjne miejsca pomiaru temperatury na ciele człowieka:

czoło - Idealne miejsce do pomiaru temperatury: bez włosów, blisko mózgu, który jest najważniejszym i delikatnym narządem w organizmie. W zależności od tego, co spowodowało gorączkę, zwykle głowa jest pierwszym miejscem, gdzie wzrasta temperatura.

powieka - Zalecany pomiar u osób, które mają spoconą skórę na czole. Zalecany również dla osób z pomarszczoną skórą na czole, gdzie pomiar temperatury może okazać się niewłaściwy.

żyła szyjna - Pomiar dokonujemy ok. 1 cm poniżej ucha (u dzieci), ok. 2 cm poniżej ucha (dorośli) i przesuwając termometr podczas pomiaru do 5 cm prostopadle do szyi

Termometr THERMOFOCUS:

Uwzględnia temperaturę otoczenia

Nie trzeba go włączać - jest zawsze gotowy do pomiaru

10.000 pomiarów na jednych bateriach

Dostępny dla każdego

Żywotność termometru 10 lat

Instrukcja w języku polskim

Gwarancja 24 miesiące

Opinie o Termometr bezdotykowy THERMOFOCUS 0700A2

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.