Tarvit D+K 400 j.m. 30 kapsułek twist-off - Data ważności 31-07-2017

cena
0,99 zł
15,32 zł
Ilość:
Producent Polfa Tarchomin
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

O dwóch takich witaminkach, które uzupełnia się od urodzenia
Mleko mamy jest najlepsze pod słońcem. O tak! Dostarcza maluszkowi wszystkich odżywczych substancji. Nie wymyślono lepszego pokarmu. Mleko mamy zawiera idealne ilości białka, tłuszczów, węglowodanów i składników mineralnych. Jest lekkostrawne i nie wywołuje alergii. Zawiera przeciwciała, które zabezpieczają maleństwo przed chorobami. Jednak naturalny pokarm nie pokrywa zapotrzebowania na dwie ważne dla niemowlęcia witaminy – D i K. Suplementacja witaminą D i K u dzieci karmionych piersią jest niezbędna ze względu na ich zbyt niską zawartość w pokarmie matki.
 

Działanie

TARVIT D+K uzupełnia niedobory witamin D3 i K1 u dzieci i niemowląt karmionych piersią.

Opinie o Tarvit D+K 400 j.m. 30 kapsułek twist-off - Data ważności 31-07-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Tarvit D+K 400 j.m. 30 kapsułek twist-off - Data ważności 31-07-2017 kupili także:

Sanprobi Super Formula prebiotyki + probiotyki 40 kapsułek

Sanprobi Super Formula to suplement diety, który zawiera kompozycję siedmiu żywych szczepów bakterii probiotycznych oraz dwa prebiotyki. Szczepy te są odporne na działanie kwasu solnego i soli kwasów żółciowych, nie posiadają plazmidow antybiotykooporności i są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Prebiotyki natomiast wspierają rozwój pożytecznych, niezbędnych dla zdrowia bakterii jelitowych i zachowują energię dla komórek nabłonka jelitowego.

Dzięki działaniu zawartych w preparacie szczepów bakterii probiotycznych organizm zachowuje zróżnicowaną, fizjologiczną mikroflorę jelitową, oraz utrzymuje jej mechanizmy obronne na odpowiednim poziomie. Mechanizmy te chronią przed  przedostawaniem się nadmiernej ilości toksyn z przewodu pokarmowego do organizmu

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.