Tantum Rosa irygator 500 ml

Nowa cena
cena
8,87 zł
Producent Angelini Pharma Polska
Pojemność 500 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Irygator Tantum Rosa służy do wykonywania płukania pochwy. Jest on bezpieczny, wykonany z elastycznego i gładkiego plastiku. Irygator może być użyty wielokrotnie. Zaleca się używanie irygatora wyłącznie przez 1 osobę.

Dawkowanie

Etapy irygacji:

1. Przygotowanie:
- Płyn do irygacji należy przygotować używając przegotowanej wody o temperaturze ciała
- Napełnić zbiornik płynem do płukania w ilości 500 ml
- Nie stosować roztworów środków drażniących oraz środków powierzchniowo czynnych
- Na zbiornik nakręcić końcówkę irygatora

2. Wprowadzenie końcówki irygatora:
Irygację należy wykonać w pozycji leżącej, najlepiej w pustej wannie lub stojącej - pod prysznicem, można również wykonać irygację w pozycji siedzącej – na bidecie lub sedesie. 
Ostrożnie wprowadzić końcówkę irygatora do pochwy, najgłębiej jak jest to możliwe. 

3. Irygacja:
Zbiornik należy trzymać dwoma rękoma (kciuki należy ułożyć na korku przy końcówce irygatora). Naciskając zbiornik doprowadzić do jego opróżnienia.

4. Po zakończonej irygacji:
Delikatnie wyjąć końcówkę irygatora z pochwy nie dopuszczając do rozprężenia się zbiornika, aby nie wsysać do zbiornika wydzieliny z pochwy. 

5. Mycie
Ze zbiornika odkręcić końcówkę irygatora. Obie części umyć w ciepłej (do 40°C) wodzie z mydłem, dokładnie wypłukać i odstawić do osuszenia. 

Dodatkowe

Dziewczęta, które nie rozpoczęły życia seksualnego nie powinny stosować Irygatora Tantum Rosa, gdyż jego użycie może spowodować przerwanie błony dziewiczej.

Irygatora nie należy myć w zmywarce.

Nie sterylizować.

Nie podgrzewać powyżej 40°C.

Nie stosować żrących środków do dezynfekcji.

Tantum Rosa irygator 500 ml

Jeszcze nie używałam.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Tantum Rosa irygator 500 ml kupili także:

Tantum Rosa 10 saszetek

Każda infekcja pochwy, czy to grzybicza, czy bakteryjna wywołuje szereg nieprzyjemnych dla kobiety dolegliwości. Należą do nich uporczywy świąd, ból, pieczenie, obrzęki, zaczerwienienie. Na wystąpienie infekcji narażona jest każda kobieta, jednak powodów infekcji może być wiele: zmiany hormonalne, osłabiona odporność, zła higiena okolic intymnych. 

Tantum Rosa łagodzi intensywność odczuwalnych dolegliwości, poprawia uczucie komfortu w okolicach intymnych i podnosi ogólne samopoczucie. Lek działa miejscowo i w minimalnym stopniu przenika do krążenia ogólnego, dlatego może być stosowany przez kobiety karmiące piersią.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.