Szczoteczki międzyzębowe TePe ekstra miękkie pomarańcz 1( 0,45 mm) 8 sztuka

Producent TePe Original
Pojemność 8 szt.
Postać leku Szczoteczka
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Po chirurgii stomatologicznej

Ból dziąseł

Suchość w ustach

Wrażliwość zębów

Dla każdego, kto preferuje bardziej miękkie szczoteczki

Działanie

Unikalna gama szczoteczek do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych posiada specjalnie wyselekcjonowane ekstra miękkie włókna do delikatnego czyszczenia. Zawiera ona sześć rozmiarów, wszystkie z powlekanym plastikiem drutem dla bezpiecznego ich użytkowania. Oznaczone pastelowymi kolorami rozmiary odpowiadają serii Original.

Opinie o Szczoteczki międzyzębowe TePe ekstra miękkie pomarańcz 1( 0,45 mm) 8 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Szczoteczki międzyzębowe TePe ekstra miękkie pomarańcz 1( 0,45 mm) 8 sztuka kupili także:

Sanprobi Super Formula prebiotyki + probiotyki 40 kapsułek

Sanprobi Super Formula to suplement diety, który zawiera kompozycję siedmiu żywych szczepów bakterii probiotycznych oraz dwa prebiotyki. Szczepy te są odporne na działanie kwasu solnego i soli kwasów żółciowych, nie posiadają plazmidow antybiotykooporności i są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Prebiotyki natomiast wspierają rozwój pożytecznych, niezbędnych dla zdrowia bakterii jelitowych i zachowują energię dla komórek nabłonka jelitowego.

Dzięki działaniu zawartych w preparacie szczepów bakterii probiotycznych organizm zachowuje zróżnicowaną, fizjologiczną mikroflorę jelitową, oraz utrzymuje jej mechanizmy obronne na odpowiednim poziomie. Mechanizmy te chronią przed  przedostawaniem się nadmiernej ilości toksyn z przewodu pokarmowego do organizmu

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.