Szczoteczka międzyzębowa TePe original różowa Stl0( 0,4 mm) 8 sztuka

Nowa cena
cena
20,60 zł
Ilość:
Producent TePe Original
Pojemność 8 szt.
Postać leku Szczoteczka
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Zestaw szczoteczek TePe Original zawiera dziewięć, oznaczonych kolorami rozmiarów, odpowiednich do wąskich i szerszych przestrzeni międzyzębowych. Wszystkie szczoteczki mają powlekany plastikiem drut zapewniający bezpieczeństwo użycia i komfort. Wygodny uchwyt oferuje stabilne trzymanie, umożliwiając czyszczenie kontrolowanymi ruchami.

Mniejsze rozmiary szczoteczek (0-3) posiadają elastyczną końcówkę uchwytu dla zwiększenia trwałości i ułatwienia dostępu. Większe szczoteczki, rozmiary (4-7) mają grubszy drut z możliwością jego doginania.

 

Szczoteczka międzyzębowa TePe original różowa Stl0( 0,4 mm) 8 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Szczoteczka międzyzębowa TePe original różowa Stl0( 0,4 mm) 8 sztuka kupili także:

CURAPROX CS 5460 Szczoteczki do zębów ultra soft 3 sztuki

Szczoteczki do zębów CURAPROX wykonane z delikatnego włosia Curen pomagają zapobiegać powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, e rozbijają i usuwają płytkę nazębną. Włókna te pozostają tej samej miękkości pod wpływem wilgoci jak i na sucho. Szczoteczki delikatnie czyszczą dzięki gęsto ułożonym włóknom i kompaktowej, lekko odchylonej główce. Dodatkowo praktyczna rączka ułatwia jej trzymanie w czasie mycia zębów.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.