Synocrom Forte 20mg/ml hialuronianu sodu ampułkostrzykawka 2 ml

cena
108,83 zł
Ilość:
Producent Croma Pharma
Pojemność 2 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Hialuronian sodu, kwas cytrynowy, wodorofosforan dwusodowy, chlorek sodu, woda do iniekcji

Wskazania

Synocrom Forte, jest roztworem wiskoelastycznym, otrzymywanym w procesie biofermentacji, do stosowania w przypadku bólu lub ograniczonej ruchomości stawów maziówkowych.
 

Działanie

Synocrom Forte, to bezpieczny, sterylny preparat, który zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego poddanego łagodnej stabilizacji – metodzie opatentowanej przez firmę Crompaharma. Zalecany jest szczególnie do stosowania w przypadku bólu lub ograniczonej ruchomości stawów maziówkowych. Dzięki zwiększonej dawce kwasu hialuronowego, Synocrom Forte dłużej pozostaje w stawach i potrzebne są jedynie 3 iniekcje do zwalczenia dokuczliwych dolegliwości. Każda ampułko-strzykawka posiada luer lock, który zapewni wygodę lekarzowi i gwarantuje pewną i bezpieczną iniekcję.
 

Dawkowanie

Wstrzyknięcia dostawowe preparatu Synocrom Forte, może wykonywać tylko specjalista po stwierdzeniu konieczności jego zastosowania

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Synocrom Forte 20mg/ml hialuronianu sodu ampułkostrzykawka 2 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 1

Klienci, którzy kupili Synocrom Forte 20mg/ml hialuronianu sodu ampułkostrzykawka 2 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.