Symnatal Pro Baby 30 tabletek

cena
31,77 zł
Ilość:
Producent SymPhar
Pojemność 30 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Aktywne składniki: beta-karoten, witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina B12, witamina C, witamina D, witamina E, kwas foliowy, biotyna, niacyna, chrom, miedź, żelazo, jod, molibden, selen, cynk, magnez i wapń.

Wskazania

Uzupełnienie codziennej diety jest rekomendowany dla kobiet planujących dziecko, będących w ciąży lub w okresie laktacji.

Działanie

Symnatal Pro Baby został starannie opracowany przez szwajcarskich ekspertów, dzięki czemu wszystkie mikroelementy występują w odpowiednich ilościach. Zdrowie stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku kobiet planujących dziecko lub już będących w ciąży. Im zdrowsza jest mama, tym silniejsze jest jej dziecko. Mikroelementy, takie jak witaminy, minerały czy pierwiastki śladowe, odgrywają kluczową rolę podczas ciąży. W tym czasie zapotrzebowanie matki na mikroelementy znacząco wzrasta, a jej ciało przechodzi ogromne zmiany, w celu wspomagania wczesnego rozwoju jej dziecka.

Dawkowanie

1 tabletka powlekana na dzień, przyjmowana rano podczas śniadania, popijana wodą.

Opinie o Symnatal Pro Baby 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Symnatal Pro Baby 30 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.