SunVi D3 2000j.m. spray podjęzykowy 20 ml

cena
27,91 zł
Producent PmT sp. z o.o.
Pojemność 20ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

olej z oliwek rafinowany, witamina D3 (cholekalcyferol), octan DL-alfa-tokoferylu

Wskazania

SunVi D3 2000 przeznaczony jest dla pacjentów w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D3, w stanach obniżonej odporności organizmu, osteoporozy, bądź zaburzeniach wchłaniania wapnia i fosforu.. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, utrzymaniu zdrowych kości i zębów, prawidłowym funcjonowaniu mięśni i ukłądu kostnego.

Działanie

Produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego. Nie stosować w przypadku alergii lub nietolerancji na którykolwiek ze składników.

Dawkowanie

Dorośli: doustnie 1 dawkę (jedno naciśnięcie aplikatora) preparatu dziennie lub wg wskazań lekarza. Strumień preparatu należy skierować do przestrzeni pod językiem.

Przeciwwskazania

Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Nie jest przeznaczony do żywienia pozajelitowego. Nie stosować w przypadku alergii lub nietolerancji na którykolwiek ze składników

Opinie o SunVi D3 2000j.m. spray podjęzykowy 20 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili SunVi D3 2000j.m. spray podjęzykowy 20 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.