zdjecie zdjecie

Stymen na sprawność seksualną 60 tabletek

Producent Aflofarm
Pojemność 60szt.
Postać Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Do produkcji testosteronu niezbędny jest hormon prasteron (DHEA Dehydro-epiandrosteron). Niestety wraz z wiekiem zmniejsza się stężenie prasteronu w organizmie, co prowadzi do zaburzeń związanych z funkcjonowaniem organizmu mężczyzn, zwłaszcza w sferze seksualnej. U mężczyzn po 40. roku życia testosteron spada średnio o 10% na każde pięć lat życia. Prasteron zawarty w leku Stymen poprawia jakość seksu, co zostało udowodnione w badaniach naukowych. Według nich możliwości seksualne mężczyzn mogą wzrosnąć niemal trzykrotnie, a wraz z nimi odczucia seksualne, funkcje erekcyjne i zadowolenie z orgazmu. 

Skład

Lek zawiera w swoim składzie: 10 mg Prasteronu – hormon steroidowy, ludipress (powidon, laktoza jednowodna, krospowidon), magnezu stearynian.

Wskazania

Stymen przeznaczony jest dla mężczyzn po 40-tym roku życia, którzy odczuwają obniżoną sprawność seksualną i fizyczną. Preparat znajduje zastosowanie w przypadku obniżonego libido i problemów z uzyskaniem wzwodu. Jego stosowanie może zniwelować efekty andropauzy u mężczyzn. Wykazuje także pozytywne efekty jako środek wspomagający przy pierwotnej i wtórnej niewydolności kory nadnerczy, otyłości, zmniejszonej odporności immunologicznej i zmniejszonej wrażliwości tkanek na insulinę. 

Działanie

Lek uzupełnia niedobór prasteronu, dzięki czemu podnosi się poziom testosteronu, poprawiając sprawność seksualną mężczyzn i ich kondycję fizyczną. Dodatkowo poprawia stan psychiczny i nastrój. Stymen wykazuje bowiem działanie wspomagające w stanach zaburzenia snu, depresyjnych czy przy zaburzeniach układu krążenia. Tym samym zwiększona sprawność seksualna to tylko jedno ze spektrum działania preparatu. Zwiększenie stężenia DHEA może również wpłynąć hamująco na procesy starzenia się organizmu

Stymen a alkohol

Nie ma informacji na temat stosowania Stymen z alkoholem, jednak tak jak w przypadku wszystkich leków, w których znajdują się aktywne substancje, tutaj również zaleca się ostrożność.

Dawkowanie

Zalecane dawki nie powinny przekraczać od 1 do 5 tabletek na dobę, w zależności od stężenia DHEA oraz skuteczności leczenia. Początkowo wskazane jest zażywać 1 tabletkę, najlepiej rano z posiłkiem, dawki można stopniowo zwiększać o 1 tabletkę co dwa tygodnie. Początkowa dawka: 1 tabletka, maksymalna dawka: 5 tabletek. Lek należy przyjmować raz na dobę, rano, w czasie posiłku, co ułatwia jego wchłanianie do organizmu. W przypadku przyjęcia większej dawki niż zalecana trzeba skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku. A także: zaburzenia pracy wątroby i nerek, przerost gruczołu krokowego, nowotwory estrogenozależne, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, przeciwdrgawkowych, psycholeptycznych, zawierających hormony. Nie zaleca się podawania leku osobom poniżej 40.  roku życia. Preparatu nie powinni również stosować profesjonalni sportowcy, ponieważ zaliczany jest on do niedozwolonych środków.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Wszystkie niezbędne informacje na temat leku zawiera ulotka, z którą koniecznie trzeba się zapoznać jeszcze przed pierwszym użyciem leku. Znajduje się tam dokładny wykaz działań niepożądanych, wskazań do stosowania, a także dawkowanie. Stymen należy do preparatów, których skuteczne działanie ujawnia się po długotrwałym stosowaniu – efekty są zauważalne po kilku tygodniach regularnego zażywania. Leku nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Pamiętaj, że przyjmowanie jakiegokolwiek produktu leczniczego powinno być poprzedzone konsultacją z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ jego nieodpowiednie stosowanie może stanowić zagrożenie dla Twojego zdrowia, a nawet życia.

Opinie o Stymen na sprawność seksualną 60 tabletek

Marcin

Dobry lek

Marcin

Dobry lek

Marcin

Dobry lek

Janusz

Godny uwagi

Janusz

Godny uwagi

Tomasz

Dobry.

Bogdan C

W miarę

Greg

pozytywna

jarek

zgodna z reklamą

Zbigniew

bd

Radek

nie próbowałem jeszcze

JAREK

WIĘCEJ BĘDĘ W STANIE POWIEDZIEC PO DŁUZSZYM PRZYJMOWANIU TEGO LEKU

jareneuszek

Polecam wszystkim Panom po 60- siątce

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.