Stymen na sprawność seksualną 60 tabletek

cena
39,69 zł
Producent Aflofarm
Pojemność 60szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

10 mg Prasteronu, 100mg laktozy jednowodnej

Wskazania

Przeznaczony dla mężczyzn po 40-tym roku życia, którzy odczuwają obniżoną sprawność seksualną i fizyczną

Działanie

Uzupełnia niedobór prasteronu dzięki czemu podnosi się poziom testosteronu poprawiając sprawność seksualną mężczyzn i ich kondycję fizyczną. Dodatkowo poprawia stan psychiczny i nastró.

Dawkowanie

Od 1 do 5 tabletek na dobę, w zależności od stężenia DHEA oraz skuteczności leczenia.
Początkowo zażywać 1 tabletkę, najlepiej rano z posiłkiem, dawki można stopniowo zwiększać o 1 tabletkę co dwa tygodnie

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki leku, zaburzenia pracy wątroby i nerek, przerost gruczołu krokowego, nowotwory estrogenozależne, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, przeciwdrgawkowych, psycholeptycznych, zawierających hormony

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Wielkość opakowania 60 tab

Nie podawać osobom poniżej 40-tego roku życia, kobietom w ciąży i karmiącym

Stymen na sprawność seksualną 60 tabletek

Dobry lek,

Dobry lek,

Dobry lek,

Godny uwagi,

Godny uwagi,

Dobry.,

W miarę,

pozytywna,

zgodna z reklamą,

bd,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Stymen na sprawność seksualną 60 tabletek kupili także:

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

MAXON ACTIVE jest lekiem wskazanym do stosowania u dorosłych mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i Wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe. Substancją czynną jest syldenafil, a jego podstawowym działaniem jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. 

MaxON Active poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety. MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
Inventum (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

Inventum jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, a jego substancją czynną jest syldenafil. Podstawowym działaniem syldenafilu jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. Inventum poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn, jednak warunkiem prawidłowego działania leku jest uprzednie pobudzenie seksualne. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.