Stymen na sprawność seksualną 60 tabletek

Nowa cena
cena
29,94 zł
Ilość:
Producent Aflofarm
Pojemność 60szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Do produkcji testosteronu niezbędny jest hormon prasteron (DHEA Dehydro-epiandrosteron). Niestety wraz z wiekiem zmniejsza się stężenie prasteronu w organizmie, co prowadzi do zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu mężczyzny, szczególnie w sferze seksualnej. U mężczyzn po 40. roku życia testosteron spada średnio o 10% na każde pięć lat życia. 

Prasteron zawarty w leku Stymen poprawia jakość seksu, co zostało udowodnione w badaniach naukowych. Według nich możliwości seksualne mężczyzn mogą wzrosnąć niemal 3 krotnie, a wraz z nimi odczucia seksualne, funkcje erekcyjne i zadowolenie z orgazmu. 

Skład

10 mg Prasteronu, ludipress (laktoza jednowodna, powidon, krospowidon), magnezu stearynian

Wskazania

Przeznaczony dla mężczyzn po 40-tym roku życia, którzy odczuwają obniżoną sprawność seksualną i fizyczną

Działanie

Uzupełnia niedobór prasteronu dzięki czemu podnosi się poziom testosteronu poprawiając sprawność seksualną mężczyzn i ich kondycję fizyczną. Dodatkowo poprawia stan psychiczny i nastrój.

Dawkowanie

Od 1 do 5 tabletek na dobę, w zależności od stężenia DHEA oraz skuteczności leczenia.
Początkowo zażywać 1 tabletkę, najlepiej rano z posiłkiem, dawki można stopniowo zwiększać o 1 tabletkę co dwa tygodnie. Początkowa dawka: 1 tabletka, maksymalna dawka: 5 tabletek.

Lek należy przyjmować raz na dobę, rano, w czasie posiłku w celu ułatwienia wchłania go do organizmu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki leku.

Zzaburzenia pracy wątroby i nerek, przerost gruczołu krokowego, nowotwory estrogenozależne, stosowanie leków przeciwzakrzepowych, przeciwdrgawkowych, psycholeptycznych, zawierających hormony.

Nie zaleca się podawania leku osobom poniżej 40. roku życia.


Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Nie podawać osobom poniżej 40-tego roku życia, kobietom w ciąży i karmiącym

Stymen na sprawność seksualną 60 tabletek

Dobry lek,

Dobry lek,

Dobry lek,

Godny uwagi,

Godny uwagi,

Dobry.,

W miarę,

pozytywna,

zgodna z reklamą,

bd,

nie próbowałem jeszcze,

WIĘCEJ BĘDĘ W STANIE POWIEDZIEC PO DŁUZSZYM PRZYJMOWANIU TEGO LEKU,

Polecam wszystkim Panom po 60- siątce,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Stymen na sprawność seksualną 60 tabletek kupili także:

Permen King 30 tabletek

Permen King to suplement diety przeznaczony do regularnego stosowania, dzięki czemu mężczyzna zwiększa szansę gotowości na spontaniczny seks bez wcześniejszego planowania. Zdolność do odbycia stosunku utrzymuje się na podobnym poziomie przez cały czas dzięki podwójnej dawce L-argininy oraz wyjątkowej kompozycji wysokiej jakości składników roślinnych, wspomagających naturalny proces wywołania erekcji.

Przyczyny problemów z osiągnięciem erekcji są różne. Może wywołać je stres życia codziennego, niewłaściwa dieta, brak ruchu, czy występujący wraz z wiekiem spadek stężenie testosteronu. Dlatego też suplementacja Permen King usprawnia przemianę materii, wyzwalając dodatkowe pokłady energii, przynosi pozytywny wpływ na stężenie testosteronu i L-argininy oraz poprawia krążenie i dopływ krwi do prącia.

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki

MAXON ACTIVE jest lekiem wskazanym do stosowania u dorosłych mężczyzn, u których stwierdzono impotencję, czyli niemożność uzyskania i/lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. 

Produkt należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 i Wywołuje erekcję poprzez swoje działanie obwodowe. Substancją czynną jest syldenafil, a jego podstawowym działaniem jest wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia podczas wzwodu. 

MaxON Active poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. 

Nie należy stosować preparatu u pacjentów płci męskiej, u których brak problemów z zaburzeniami erekcji. Lek nie może być też stosowany przez kobiety.


MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.