Stoppot Duo puder leczniczy 30 g

Producent Parafarm
Pojemność 30 g
Postać leku Proszek
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

To specjalistyczny preparat usuwający nadmierną potliwość stóp w sposób szybki i skuteczny. Badania kliniczne wykazały, że stosowanie pudru Stoppot jest zabiegiem niekłopotliwym, jednorazowym, skutecznym i bezpiecznym.

Działanie

Jego użycie ogranicza się do jednorazowego zapudrowania stóp na czas 6-8 godzin. Efekt takiego zabiegu najczęściej utrzymuje się przez wiele miesięcy, zwykle wystarczy powtórzyć go 1-2 razy w ciągu roku. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatu zostało otwierdzone badaniami klinicznymi.

Dawkowanie

Wieczorem tuż przed snem dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie. Wytrzeć stopy wilgotną ściereczką zbierając nadmiar wody. Skóra powinna pozostać wilgotna aby ułatwić przyklejanie się do niej pudru. Wysypać na dłoń połowę zawartości opakowania i dokłądnie rozprowadzić w miejscach o wzmożonej potliwości, czyli na spodniej części stopy oraz między i pod palcami. Pozostałą część pudru zużyć na drugą stopę. Ostrożnie założyć na stopy czyste i obcisłe skarpety, uważając aby nie zetrzeć pudru. Niezwłocznie położyć się do snu unikając nadmiernego chodzenia. Po około 6-8 godzinach dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie i założyć czyste skarpety. Dłuższe działanie pudru może spowodować nadmierne wysuszenie skóry. Osoby o delikatnej skórze powinny skrócić czas zabiegu poniżej 6 godzin.

Opinie o Stoppot Duo puder leczniczy 30 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Stoppot Duo puder leczniczy 30 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.