Stop Wszom i Gnidom płyn o silnym działaniu 100 ml

cena
24,63 zł
Ilość:
Producent Polfa Łódź
Pojemność 100ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

woda, kwas kokosowy, laurylosiarczan sodu, kokamidopropylobetaina, aromat, polisorbat 20, diglukonian chlorheksydyny, tokoferol, olej z nasion słonecznika, benzoesan sodu, kwas cytrynowy, linalol, limonen.

Wskazania

Zasosowanie płynu wskazane jest w przypadku pojawienia się wszy i gnid. Wszy rozmnażają się w krótkim czasie: samica składa od 4 do 10 gnid dziennie, z których po 7 dniach wylęgają się wszy.  Z tego względu płyn Stop Wszom i Gnidom bez chemicznych środków owadobójczych działa mechanicznie eliminując zarówno wszy, jak i gnidy (badania in-vitro i ex-vivo). Zaleca się poddanie zabiegowi całej rodziny, aby zapobiec szerzeniu się występowania wszy.

Działanie

Stop Wszom i Gnidom bez chemicznych środków owadobójczych działa mechanicznie eliminując zarówno wszy, jak i gnid.

Dawkowanie

Zastusuj  raz - przez 1 godzinę.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci poniżej 3-go roku życia. Nie stosować u kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Nie używać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie stosowac na uszkodzoną skórę. Z uwagi na ryzyko alergii lub podrażnienia należy przerwać stosowanie w przypadku wystapienia podrażnienia lub innych obiawów nadwrażliwości. Nie połykać. Unikać zetknięcia z oczami i błonami śluzowymi. W razie kontaktu przepłukać obficie wodą. Po użyciu produktu należy umyć ręce.

Opinie o Stop Wszom i Gnidom płyn o silnym działaniu 100 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 3
Produkt 2
Produkt 1

Klienci, którzy kupili Stop Wszom i Gnidom płyn o silnym działaniu 100 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.