Sterimar Zatkany Nos roztwór hipertoniczny 50 ml + ZABAWKA - NIELOT

Producent Merck Polska
Pojemność 50 ml
Postać leku Spray
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

hipertoniczny roztwór przefiltrowanej wody morskiej, śladowe ilości pierwiastków, w tym miedź.
Produkt 100 % naturalny, bez konserwantów. Bogaty w mikroelementy o dobroczynnym działaniu.

Wskazania

produkt zalecany jest do krótkotrwałego stosowania podczas infekcji i epizodów alergicznych; odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia i osób dorosłych.

Działanie

Sterimar Zatkany Nos, roztwór hipertoniczny wody morskiej wzbogacony miedzią. Polecany dzieciom i dorosłym. W sposób naturalny udrażnia nos, łagodzi przekrwienie śluzówki nosa w przebiegu przeziębienia, zapalenia śluzówki nosa i gardła, alergicznego nieżytu nosa, zapalenia zatok przynosowych. Pomaga przeciwdziałać namnażaniu się bakterii dzięki połączonemu działaniu antyseptycznemu soli i miedzi. Zmniejsza ryzyko nadkażenia bakteryjnego z jamy nosowej. Rozrzedza nadmiar wydzieliny i oczyszcza śluzówkę nosa, wzmacniając w ten sposób działanie leków stosowanych donosowo. Pomaga zapobiegać rozwojowi infekcji poprzez oczyszczanie nosa i wspomaganie usuwania bakterii i wirusów znajdujących się w wydzielinie śluzowej. Produkt wygodny w użyciu i może być stosowany w każdej pozycji. Jest w 100% naturalny, bogaty w mikroelementy, nie zawiera konserwantów.

Dawkowanie

przed pierwszym użyciem należy przygotować dozownik krótko naciskając na końcówkę. Końcówkę pojemnika wprowadzić do otworu nosowego. Krótko nacisnąć - pozwolić, aby nadmiar roztworu wypłynął z nosa - następnie wydmuchać nos. Obmyć końcówkę wodą z mydłem, opłukać i wytrzeć do sucha. Stosować do każdego otworu nosa 2-6 razy dziennie w zależności od nasilenia obrzęku. Preparat może być stosowany w każdej pozycji.

Opinie o Sterimar Zatkany Nos roztwór hipertoniczny 50 ml + ZABAWKA - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Sterimar Zatkany Nos roztwór hipertoniczny 50 ml + ZABAWKA - NIELOT kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.