SOLbaby aspirator do nosa 3w1 dla dzieci 0+

cena
39,94 zł
Ilość:
Producent Sequoia
Pojemność 1op.
Postać leku Aspirator
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

aspirator do nosa, woda morska 20 ml, 2 końcówki Extra Soft, etui

Wskazania

Przynosi ulgę w przeziębieniu, zapaleniu zatok i schorzeniach, którym towarzyszy powstawanie wydzieliny. Przekrwienie błony śluzowej nosa powoduje uczucie dyskomfortu u niemowląt. Utrudnia normalne oddychanie, zasypianie i laktację. Aspirator do nosa umożliwia usuwanie nadmiernej ilości śluzu, dzięki czemu zapewnia normalne oddychanie i daje poczucie ulgi.

Działanie

Aspirator do nosa SOLbaby jest wyrobem medycznym przeznaczonym do bezpiecznego usuwania wydzieliny i śluzu z nosa dziecka poprzez delikatne odsysanie. Każdy zestaw zawiera filtr pochłaniający, który zatrzymuje śluz. Zapewnia to skuteczność i higienę procesu. Końcówka wymienna jest jednorazowa. Po każdym użyciu należy ją wyrzucić, aby zapobiec dodatkowym infekcjom. Aspirator do nosa SOLbaby może być używany wyłącznie z oryginalnymi końcówkami SOLbaby. Przed użyciem aspiratora zaleca się oczyszczenie otworów nosowych z użyciem dołączonej do zestawu wody morskiej SOLbaby. Zwiększa to płynność śluzu i ułatwia jego usunięcie.

 

Dawkowanie

Ułożyć dziecko w pozycji leżącej na plecach, na wygodnej i bezpiecznej powierzchni.

Przyłączyć wymienną końcówkę do korpusu aspiratora.

Wprowadzić węższą stronę końcówki do otworu nosowego dziecka. Przy użyciu ustnika z wężykiem elastycznym delikatnie odessać wydzielinę. Filtr pochłaniający aspiratora zatrzymuje wydzielinę, dzięki czemu zapobiega przedostaniu się jej do wężyka i dalej do ust. Powtórzyć czynności dla drugiego otworu nosowego przy użyciu tej samej końcówki.

Odłączyć końcówkę od korpusu aspiratora i wyrzucić.

W celu zmniejszenia gęstości wydzieliny można przepłukać nos roztworem soli fizjologicznej (SOLbaby WODA MORSKA).

Opinie o SOLbaby aspirator do nosa 3w1 dla dzieci 0+

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili SOLbaby aspirator do nosa 3w1 dla dzieci 0+ kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.