Snoreeze Listki doustne 14 sztuk ulga w chrapaniu

cena
20,18 zł
Ilość:
Producent Kin
Pojemność 14 szt.
Postać leku Gumy
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Pektyna (z jabłek),woda, glicerol, olejek mięty pieprzowej, celuloza, sorbitolu stearynian, polisorbat 60, octan tokoferolu(witamina E), mentol, aspartam**, potasu sorbinian, sodu sacharynian , acesulfam K, kwas hialuronowy, guma guar, kwas cytrynowy, błękit brylantowy. Składniki pochodzenia roślinnego.
 

Wskazania

Snoreeze Listki Doustne działają na główną przyczynę chrapania. Rozpuszczając się działają podwójnie: napinając, a następnie nawilżając miękkie tkanki tylnej ściany gardła i podniebienia, przynosząc trwającą do 8godzin ulgę w chrapaniu . Dzięki podwójnemu działaniu, polegającemu na zwiększeniu napięcia i nawilżeniu tkanek miękkich tylnej ściany gardła Listki Doustne Snoreeze przynoszą trwającą do 8 godzin ulgę w chrapaniu.
 
zwalcza główne przczyny chrapania
działa skutecznie przez 8 godzin*
zawiera naturalne składniki

Dawkowanie

Aby uzyskać najlepszy rezultat, nie jedz i nie pij po zastosowaniu Snoreeze Listków Doustnych. Można użyć kolejnych Listków Doustnych Snoreeze, zwykle jednak wystarcza jeden.
 

Snoreeze Listki doustne 14 sztuk ulga w chrapaniu

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Snoreeze Listki doustne 14 sztuk ulga w chrapaniu kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.