Lovi Night&Day dynamiczny smoczek silikonowy dla dzieci 3-6mc 2 sztuki [22/810Boy]

cena
18,72 zł
Ilość:
Producent Lovi
Pojemność 2szt.
Postać leku Smoczki
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

Do wyboru dwie opcje: BOY [1] lub BOY [2]

[1]  [2]

Aby dokonać właściwego wyboru prosimy o wpisywanie: BOY [1] lub BOY [2] w polu Uwagi do zamówienia, które znajdują się w: Koszyk - krok 3

Działanie

Dynamiczne smoczki uspokajające LOVI zostały stworzone przez lekarzy neurologopedów z myślą o ochronie naturalnego odruchu ssania. Mają symetryczny kształt podobnie jak brodawka sutkowa. Posiadają unikalną dynamiczną konstrukcję z niejednorodnej warstwy silikonu umożliwiającą ssanie w naturalnym rytmie. Produkt przebadany medycznie w Polsce.
 
Unikalna dynamiczna budowa sprawia, że smoczek uspokajający LOVI:
nie zaburza naturalnego odruchu ssania
zapobiega odruchowi zagryzania smoczka
zapewnia swobodne oddychanie i połykanie śliny
nie zaburza prawidłowego rozwoju mowy i zgryzuDynamiczna gumka:
Zbudowana jest z niejednorodnej warstwy silikonu, dzięki czemu rozciąga się i kurczy zgodnie z rytmem ssania dziecka. Symetryczny kształt gumki odzwierciedla kształt brodawki sutkowej.
Profilowana tarczka:
Profilowany kształt umożliwia dziecku swobodne oddychanie przez nos. Bezpieczny surowiec, z którego jest wykonana, nie zawiera bisfenolu A.
Otwory w tarczce:
Umożliwiają swobodny przepływ powietrza i zapobiegają podrażnieniu delikatnej skóry dziecka.
Kółeczkod co chwytania:
Ułatwia chwytanie i podawanie dziecku smoczka. We wszystkich smoczkach z kolekcji "Day&Night" świeci w ciemności, ułatwiając znalezienie smoczka.
Higieniczna osłonka:
Chroni smoczek przed zabrudzeniem.

Opinie o Lovi Night&Day dynamiczny smoczek silikonowy dla dzieci 3-6mc 2 sztuki [22/810Boy]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Lovi Night&Day dynamiczny smoczek silikonowy dla dzieci 3-6mc 2 sztuki [22/810Boy] kupili także:

NutroPharma Femaltiker 12 saszetek

Czynnikiem odpowiedzialnym za stymulację wydzielania prolaktyny, która pozytywnie wpływa na karmienie piersią poprzez wzmożenie laktacji są polisacharydy z jęczmienia- beta-glukany, czyli główne składniki suplementu Femaltiker.  Skład Femaltiker jest standaryzowany na zawartość beta-glukanu w słodzie jęczmiennym, z którego pochodzą. Ponadto, jedną z przyczyn problemów z laktacją jest stres matki, dlatego skład suplementu został wzbogacony o ekstrakt z melisy.

Suplement Femaltiker, swą jakość zawdzięcza formule opartej na ekstrakcie ze słodu. Oznacza to, że ilość słodu jest skoncentrowana i znacznie wyższa w porównaniu do standardowego słodu browarnianego, ponieważ jest on krótko słodowany, aby zachować jak najwięcej aktywnego składnika, pobudzającego laktację- czyli beta-glukanu. Dodatkowo dla zapewnienia jak najwyższej jakości produktu oraz bezpieczeństwa, każda partia po wyprodukowaniu jest badana na zawartość bakterii chorobotwórczych, pleśni, grzybów oraz metali ciężkich.
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.