Smoczek AVENT uspokajający sensitive 6-18m 178/14 1 sztuka

cena
21,45 zł
Producent Avent Philips
Pojemność 1 szt.
Postać leku smoczek
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!

 

Ortodontyczny, symetryczny i miękki smoczek - Płaski smoczek w kształcie kropli opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi. BEZ ZAPACHU I SMAKU:  Przyjazne smoczki silikonowe - Materiał silikonowy nie ma smaku oraz nie wydziela zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej zaakceptuje smoczek. HIGIENA: Higieniczna nasadka na zatrzask, Możliwość sterylizacji, Możliwość mycia w zmywarce. BEZPIECZEŃSTWO: Bezpieczny uchwyt w kształcie pierścienia - Umożliwia łatwe wyjęcie smoczka w dowolnym momencie.

Działanie

Sześć dziurek w tarczy zwiększa komfort dziecka. Ortodontyczne, miękkie i symetryczne smoczki firmy Philips AVENT opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie smoczki firmy Philips AVENT są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani zapachu. Bez bisfenolu A.

Opinie o Smoczek AVENT uspokajający sensitive 6-18m 178/14 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Smoczek AVENT uspokajający sensitive 6-18m 178/14 1 sztuka kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.