SINUS RINSE Zestaw Uzupełniający Do Płukania Nosa I Zatok Dla Dzieci

cena
74,92 zł
Ilość:
Producent Elektro-Oxigen Polska
Pojemność 120 szt.
Postać leku Saszetki
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

SINUS RINSE Pediatric Kit to zestaw przeznaczony dla dzieci w celu skutecznego oczyszczania i nawilżania błony śluzowej nosa. Polecany w zapaleniu zatok, nieżycie nosa, po lub przed zabiegami operacyjnymi oraz w celach profilaktycznych-higiena.

Działanie

zestaw posiada trzykierunkowe działanie: - mechaniczne - dzięki wypłukaniu dużą ilością roztworu (120 ml) dokładnie zostaje usunięta na zewnątrz zawartości nosa i zatok, - lecznicze - dzięki zawartości w roztworze chlorku sodu i dwuwęglanu sodu, wykazuje on działanie aseptyczne, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne, - nawilżające - dzięki dużej ilości roztworu (120 ml) błony śluzowe zostają nawilżone. Przy użyciu zestawu uwalniamy się od: - zalegającej wydzieliny wytwarzanej przez zatoki, - krwi i innych pozostałości po zabiegach operacyjnych, - kataru, - śluzu, - stanów zapalnych, - zanieczyszczeń pochodzących ze środowiska (pyłków, kurzu, itp).

Opinie o SINUS RINSE Zestaw Uzupełniający Do Płukania Nosa I Zatok Dla Dzieci

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili SINUS RINSE Zestaw Uzupełniający Do Płukania Nosa I Zatok Dla Dzieci kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.